Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Pár hete tisztára kifordult...

Pár hete tisztára kifordult 25 hós fiam önmagából. Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltak közel 2 hónapig vendégeink, talán ez zavarta meg. Vagy csak a 2 éves dac és hisztikorszak tört rá? Semmi sem jó, mindenen megsértődik, csak olyat csinál amit nem lenne szabad, nem hallja meg ha szólok neki, főleg ha meg kellene állnia vagy abba kéne hagynia valamit. Iszonyú sokat "veszekszünk", sír sokat, mert nem engedek neki. De ez meg engem is teljesen elszomorít, nagyon sajnálom.
2011. aug. 15. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ennyi idős, és dettó ugyanezt csinálja. Szerintem ez életkori sajátosság, majd elmúlik. Mi is sokat veszekszünk, de már látom a fényt:)

Kitartás, elmúlik.

2011. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dackorszak sajna ilyenkor nincs mit csinálni hagyni kell sírni és hisztizni mert mert nem lehet minden butaságot megengedni, kitartás.
2011. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meddig tart, ha következetes vagyok, és nem engedek?
2011. aug. 16. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem 3 eves koraig.
2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na neeem. Ez még viccnek is rossz. Ha 3 éves korig tart akkor gondolom azért nem ilyen intenzitással. Az ép ésszel egyikőnk sem élné túl.


Egyébként kicsit megnyugodott és kezd megint jobban aludni megint. Nem akarom elkiabálni, de már 2 napja jobb a helyzet kicsit.

2011. aug. 18. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
3-3.5 éves korig tart. vannak jobb és rosszabb napok. nem mindennap ilyen, de a legtöbb. amit leírtál az "csak" dackorszak semmi más.
2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: kérlek, olvasd el amit itt írtam : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble.. én vagyok az első válaszoló (meg később is még írok) olvasd át és talán segít!!!!
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!