Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viselkedik így a kisfiam...

Miért viselkedik így a kisfiam, teljesen kifordult önmagából?

Figyelt kérdés

16 hós kisfiammal kb. 1 hónapja nem lehet bírni, állandóan a sarkamba van, ha beteszem az ágyába, nem mehetek ki a szobából, mert üvölt. Eddig semmi gond nem volt, napközben és éjszaka is egyedül aludt el, mindig is így volt szokatva, de most csak úgy hajlandó elaludni, ha ringatom és énekelek neki közben.

Már teljesen ki vagyok merülve, semmit nem tudok tőle csinálni, ja és most egyszerre jön ki 2 foga, amiből az egyik szemfog.


2011. máj. 22. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás?
2011. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam először, már átestünk rajta egyszer 8 hónapos korában, de most újra előjött? Miért?
2011. máj. 22. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Ajánlom ezt a cikket a figyelmedbe, két felvonásos szeparációs szorongásról szól, pont 1,5 évesen jön el a 2. menet úgymond, szerintem találsz benne hasznos ötleteket.

[link]

Amúgy biztos rátesz még 1 lapáttal, hogy jön a foga is.

2011. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket, nagyon érdekes és hasznos :-) Az akaratos természete miatt pedig a harmadik lapáttal tesz rá :-(
2011. máj. 22. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartás... :)
2011. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!