Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tanulási problémára kérek...

Tanulási problémára kérek segítséget. L Ron Hubbard módszeréhez hogyan juthatok hozzá?

Figyelt kérdés
3. osztályos kisfiam nagyon csúnyán,nehezen és lassan ír,olvas.Most kértek neki egy vizsgálatot hogy felmentsék az írásbeli számonkérés alól.Ha szóban kell valamire válaszolni akkor mindenki ámul milyen okos gyerek,de ha írásra kerül a sor van hogy egész órán egy mondatig jut el.
2011. szept. 16. 09:08
 1/7 anonim válasza:
100%

[link]


nem tudom, hogy találsz-e itt érdemi információt, de jó böngészést

2011. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. szept. 16. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
ennek en is orulok!! koszi!
2011. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy diszlexiás, diszgráfiás? Egyik ismerősöm fiánál 5.osztályban derült ki, hogy diszlexiás.
2011. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most fogják még vizsgálni.
2011. szept. 18. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ron L hubbard? Szerintem felejtsd el a szcientológiát. Tudnék róla mesélni..
2011. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Beírod google-be hogy dianetika vagy szcientológia misszió, és a lakhelyed legközelebb eső nagyobb város nevét. Ott megvásárolható a könyv, és ott tudnak segíteni ebben.
2012. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!