Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kitöl Kérjek Segítséget? Mit...

Dollarbaby kérdése:

Kitöl Kérjek Segítséget? Mit tegyek

Figyelt kérdés
Az a Gondom,hogy anyukám mióta szegény apukám meg halt. Azóta állandóan ver eddig soha nem tette ezt,mert kis koromban Epilesziás voltam. Családból mindenkit elenem fordított.Van egy kocsmánk már abba se mehetek be csak a 14,15 és 6 éves testvéreim mehetnek be. Mást nem bánt a családból csak engem. Nem mehetek se hova csak a 15 éves hugomat engedi el másnap reggelig csavarogni. Meg pszichiátria akar záratni pedig semmi bajom csak azóta mióta bántalmaz. A 15 éves hugomnak nem vállogatja meg a barátait csak az enyémet válogatja meg pedig már 19 éves vagyok. Nem enged nekem semmit.
2010. aug. 9. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el! Anyukád meg ha ilyen ne foglalkozz vele!
2010. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

No igen!

Tanulsz még vagy már dolgozol?

Semmi ötleted sincs hogy vajon miért csinálhatja?Csalódott benned, megbántottad, bár nem mentség arra hogy ver, de próbáltad már normális keretek között megbeszélni vele a dolgot?

Üljetek le és együtt próbáljatok megoldást találni a problémára!!!

2010. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, de egy 19 évest hogy lehet még verni? Állsz és tűröd?
2010. aug. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Menj el a Családsegítőbe,ők talán konkrét segítséget,de legalább tanácsot tudnak adni.Mi nem ismerjük a körülményeiteket.:(
2010. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, csomagolj, és vissza se nézz.lehet hogy ez keményen hangzik,de lépned kell....
2010. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 netzsaru válasza:
Ha szeretne akkor nem csinálná ezt, vagy ha szeret akkor bolond ilyeneket nem csinál ép eszü ember, csomagolj lépned kell nem türheted tovább! vagy ha nem akarsz elmenni rakd ki kamerával a telefonodat állitsd be hadd vegye fel a kamera és ha megüt üss vissza, nem te kezdted. és van bizonyitékod.
2010. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy munkát, és költözz el! De előbb egy búcsú-oltogatás!
2010. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!