Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kisfiam amugy is rossz evö,...

A kisfiam amugy is rossz evö, de az óvodában szinte egész nap semmit nem eszik! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Itthon csinálok krémlevest, a gyümölcsöt is péppé teszem,és megetetem vele. Az oviban viszont a levest megetetik vele de sokszor kihányja,és a daraboshoz hozzá sem nyúl,vagy ha szájába rakják hisztizik és kiköpi!De amugy rafinált mert a sülteket megeszi!!! Csak a föttet nem! Dehát az oviba nem adnak sültet! Tudok valamit tenni szerintetek? Egészségi problémája nincs semmi!
2011. okt. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem nagyon tudok segíteni, mert az én bölcsisem is ilyen. De ő itthon sem nagyon eszik, csak kiválaszt egy-két dolgot és hónapokig az a sláger. Most kezdte a bölcsit és az a szerencse, hogy vihettem be kekszet, mert semmit nem eszik meg, sőt elbújik ha evésidő van. Szóval megértelek. Az óvónőkkel beszélj, hogy ne erőltessék azzal nem használnak.
2011. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"rafinált"



Tudd ő enni csak nem akkar.

Te is légy rafinált és ne pürésits semmit kapjon olyat mint az oviban ha nem kell ne erőltesd de ne is kapjon sütit se cukros ivólét csak vízet hidd el gyorsan rájön hogy nincs más és megeszi.

2011. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szereti se a sütit se a cukros ivólevet,szereti a vizet,ice teát csak semmi mást. egy -két fajta kekszet mást nem nagyon még csokit se! Különleges izlése van a drágámnak, a sülteket azt nagyon bírná,dehát nem szabad mindig.....a fötthöz hozzá se nyul,ez a baj,az oviba egyáltalán nem eszik,ez idegesit,éhen van egész nap!!! :-(
2011. okt. 24. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg az óvónőknek, hogy ne erőltessék, egyen annyit és azt az ételből, amit akar. Viszont a pépesítést már hanyagolni kellene otthon.
2011. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!