Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Minden hiperaktív gyermekre...

Minden hiperaktív gyermekre jellemző, hogy amellett, hogy képes rendkívűl szélsőséges viselkedést produkálni néha meg olyan mint egy átlagos gyerek, főként ha kipihent, odafigyelnek rá és kedvenc időtöltésével foglalatoskodik?

Figyelt kérdés

Mintha nem ugyanaz a gyerek lenne,néha mint egy átlagos gyermek,néha pedig mint egy "Őrült" .

Idővel előtérbe kerül majd a kontroláltabb énje,vagy az mindig jelen lesz az életében...


2011. okt. 25. 11:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Anya, adj neki kérlek még egy esélyt!"

De édes lehetett :-),nagyon szerethetőek vagytok az írásod alapján.

2011. okt. 25. 13:31
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit tanultam meg nagyon a nehéz évek alatt? Azt, hogy megbecsüljem, amim van, és mindenben megtaláljam a szépet, hogy erőt adjon a továbbiakhoz.

Nem tudnak érdekelni az anyagiak, nem zavar, hogy öreg és romos a kocsim, amíg van mit enni adnom a gyerekeknek. Nem érdekel, hogy sokan furcsán néznek rám a hatalmas családom miatt, mert tudom, hogy a gyerekeim mindig segíteni fogják egymást.

Volt haszna is ennek a kálváriának. Látom a két középső gyerekemen, hogy mennyire igyekeznek mindenben nagyon jók lenni. Látom a nagyon, ahogy egyre könnyebben veszi az akadályokat. És nem utolsó az sem, hogy egy olyan ember a társam, akire mindig számíthatok, és akármilyen rossz napom volt, kienged belőlem minden feszültség, ha hozzábújok. Azt hiszem, teljesen más ember lennék, ha nem hozzánk születik a fiam. Felszínesebb, önzőbb, mattabb.

2011. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen véletlenül, most utólag olvastam el ezt a párbeszédet. Hát végig a könnyeimmel küszködtem. Köszönöm Nektek, és minden jót kívánok Nektek!
2012. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!