Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha a gyerekem agresszív az...

Ha a gyerekem agresszív az óvodában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallottam homeopátiás szerekről is... valakinek esetleg van tapasztalata? És hogyan segíthetném a gyerekem érzelmeinek kifejezését, hogy az ne agresszióban testesüljön meg? 3 éves... bábozás? Más ötlet?
2011. nov. 24. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor veled van, akkor is szokott agresszív lenni? Vagy csak az oviban?
2011. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Velem nem..Persze vannak hisztik, de teljesen normális formában, mint bármelyik kisgyereknél...
2011. nov. 25. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Az úszás segít, csak időigényes elvinni a gyereket uszodába, meg ott lenni vele. 3 évesen más sportot nem tudok ajánlani, de utána kell nézni. Ez a legjobb módja felgyülemlett feszültség oldásának.


Homeopátiás szereket meg felejtsd el! Nincs olyan varázsszer, ami gyógyítja az agressziót. Mondjuk de, az ópiátok, de ugye értelemszerűen drogot azért még se adj neki..


Miért agresszív? Néz olyan mesét, ahonnan láthat ilyet? Otthon veszekedtek sokat a pároddal? A társai kirekesztik? Sok oka lehet ennek, gyermekpszichológus segíthet kideríteni.

2011. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, pont a héten kezdtük el az úszást... Nem tudom, miért ilyen.. nem veszekszünk sokat, de tény, hogy most nehéz időszakon vagyunk túl( Sok a gond, anyagi és egészségügyi) Tehát biztos megérzett ebből vmit...
2011. nov. 25. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő - Szülők könyve c. könyvében van egy fejezet az agresszív óvodásokról. De én az egész könyvet ajánlom, nagyon hasznos.
2011. nov. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!
2011. nov. 28. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!