Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviban miért jobb ha a...

Az oviban miért jobb ha a gyerekek nem csak harisnyában hanem szoknyában is vannak?

Figyelt kérdés
Szerintem elég rájuk egy harisnya. Úgyis nagyon meleg van bent.
2011. márc. 21. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert esztétikusabb... Egy kisszoknya nem melegít annyira, mégis jobb ránézni a gyerekekre, fel vannak öltözve.. Nyáron se csupán egy bugyiban vannak, akármilyen meleg is van.
2011. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a harisnya alsóruházat...te sem rohangálsz egy szál harisnyában mások előtt.
2011. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát mert, úgy öltözködik fel rendesen. Senki nem hord csak harisnyát, akkor már inkább nadrágot.
2011. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokkal csinosabbak és nem utolsó sorban esztétikusabb is!


A lányomra és a fiamra is szoktam adni, mivel a mi óvodánkban az óvónénik azért kérik mert egyszerűbb nekik az öltöztetés, ha udvarra akarnak kimenni csak ráhúzzák a nadrágot és kész.

2011. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy vehetnek fel a gyerekek is szoknyát, semmi baj nincs vele :)
2011. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is esztétikusabb,meg talán azért is mert már kb 4 éves korra kezd kialakulni a szemérmesség érzés náluk,kezdenek szégyelősek lenni.Oviban sosem volt még a lányom csak harisnyában,de amint hazaérünk vetkőzik és itthon nem hajlandó szoknyát felvenni hozzá:)
2011. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!