Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tricikliző gyerekek szülei!...

Tricikliző gyerekek szülei! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. jan. 25. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második jobban tetszik,Én azt venném meg:-)
2011. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A második szebb,szerintem :)
2011. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első van, csak rózsaszínben. Erről tudok véleményt mondani. Gondunk annyi volt vele, hogy az irányító rúdnál a csavar,amit bele kell illeszteni a rúdba, hogy tudd irányíani, elég hamar eltört, de alapvetően bármilyen másik csavarral helyettesíthető és gond nélkül működik így is. Más probléma nem volt vele, elég sokat használjuk, én jobban szeretem ha ezzel megy, mintha motorral. 2,5 éves kislány anyukája.
2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esztétikailag szerintem is a pingvines jobb vagyis inkább különlegesebb talán de mindkettő jól néz ki. Igazából a lényege az lenne, hogy melyikkel tud jobban menni, melyiket jobb tekerni, melyik lehet a kényelmesebb?
2011. jan. 25. 16:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Ill. ami még az első mellett szól, a napfénytető de nem tudom, hogy használatkor az hogy viselkedik? Talán jobb ha nincs is rajta? Ér az valamit a nap ellen?
2011. jan. 25. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam azt, hogy nekünk a második van. Nekünk van hozzá napfénytető, de nem sokat használtuk, így nem igazán tudom megmondani, hogy jó-e. Mi hamar leszedtük róla. Nyilván úgy gondolom, ha szemből süt a nap vagy hátulról, akkor nem sokat ér, de ha fentről akkor igen.
2011. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!