Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szoktátok nézni a Szuperdadust?

Szoktátok nézni a Szuperdadust?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam szuperanyának, sőt... időnként vannak komoly kihívások. Mégis, amikor elcsípek egy-egy részt, elcsodálkozom, hogy vannak többgyerekes emberek borzalmasan elvadult gyerkőcökkel, teljesen fogalom nélkül.

Ahogy figyelem az embereket boltban, játszón, akárhol, nem csak a tévében léteznek ezek a problémák.(Biztos van egy csomó dolog, amit én is csinálhatnék okosabban, ügyesebben)

Tudom, vannak akik lusták a gyerekkel foglalkozni, de mit gondoltok, tényleg vannak olyanok is, akiknek tényleg halvány gőze sincs róla, hogy hogy is kéne viszonyulni a gyerekeihez, és azért nem lehet velük bírni és idegroncsok ők is ?



2011. dec. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, elképzelhető, hogy aki nem tesókkal meg kisgyerekekkel nőtt fel, annak lila gőze sincs, hogyan kell bánni egy gyerekkel, hiába olvas el 100 könyvet. Kívülről egy szakképzett szem többet lát, a szülők ugye többnyire elfogultak is.
2011. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és igen, szoktam nézni, mikor régen a viasaton ment
2011. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyermekneveléssel kapcsolatos könyvek igenis pótolhatják a hiányzó ismereteket. Körülöttem ismerősi körben van néhány kisgyerek, de nem találkozom velük olyan gyakran, hogy eltanuljam a gyermeknevelés csínját-bínját, nem beszélve arról, hogy egyes ismerősök nevelési elveivel nem is értek egyet. Tehát én könyveket olvasok, védőnővel konzultálok, ha valami problémába ütközök a saját kisfiamnál.

A hanyag, nemtörődöm szülők sajnos még könyvet sem olvasnak szerintem, mennek a saját fejük után, és halmozódnak a problémák.

De nem jó dolog az általánosítás, gondos, szerető, odafigyelő szülőknek is lehet látszólag (kívülállóként nézve) "neveletlen" gyereke.

Láttam pár részt a Szuperdadusból régebben, én is elképedtem néhány családon, bizonyára körülöttünk is vannak ilyenek. Jó lenne egy magyar Szuperdadus is...

2011. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen szoktam nézni:) imádom. nagyon hasznos tanácsokat tud adni,amit én is kipróbáltam itthon és bevállt:)))
2011. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!