Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek nem jár oviba a közel...

Akinek nem jár oviba a közel négy évese kistesó miatt pl. az hogy oldja meg a korabeli társaságot?

Figyelt kérdés
Kistesó és költözés miatt 3,9 éves fiamnak csak szeptemberben lesz helye az oviban. Lassan már kezelhetetlenül viselkedik. Én már kevés vagyok neki, hiányolja gondolom a kortársait, a játékot. Mit csináljak? Esetleg Debrecenben hasonló helyzetben valaki, aki bandázna?
2011. dec. 6. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ez a bajom, hogy a nagy gyerekemnek kellene az intézmény, minden korabeli óvodás, még a játszótér is tök üres. NINCS társasága. A tesóval sem tudok foglalkozni, mert állandóan zavar minket, ő akar lenni a középpontban.
2011. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan! De akkor most mi legyen? Merre laktok?
2011. dec. 6. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
családi napközi nem lehet megoldás?
2011. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az mi? Oda nem bölcsisek járnak?
2011. dec. 6. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. Családi napközibe 5 éves korig járnak a gyerekek. Fizetős, nem is olcsó, de ha van alkalmi vagy félnapos lehetőség is, neked az is megoldás lehet. Én a 2 éves lányomat viszem időnként CSANÁba, mert kell neki a társaság, de az 1 évesem 'miatt' nem veszik fel bölibe.
2011. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az ország másik felében, a nyugati határhoz közel
2011. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a 2 81%os nem ugyanaz:)
2011. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van. kínomban kiírtam ide egy toborzós kérdést, de az az egy, aki reagált sem találkozott végül velünk, a gyerekeinket nem hoztuk össze. A nagy 4 lesz márciusban, a kicsi 8 hónapos, sehol senki, egész nap mesék mennek, felfordulás, unatkozás :) nincs pénzem fizetős napközikre.
2011. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
azért annyira nem rossz, mert de. hosszú séta, bolt, ebéd, aztán kicsinek alvás, naggyal lehet mesekönyvezni, aztán ő is lefekszik, 3kor kelnek, uzsonna, szabad játék, olyankor leülök velük duplózni, autózni, formabedobózni vagy amit akarnak, aztán vacsora, fürdés, mesenézés, olvasgatás, alvás fél 9kor. Sajnos du. nem lehet már a sötét miatt kint flangálni, és ha épp aznap kettyósak, akkor nehezebb velük.
2011. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!