Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 15 hónapos kisfiam korán...

15 hónapos kisfiam korán elkezdett hisztizni. Hogyan tudom leszoktatni arról, hogy a fejét ne verje a falba, földbe, vagy amit épp elér?

Figyelt kérdés
Ha nem tud lefejelni semmit, akkor veri a saját fejét. Mit tegyek?

2011. dec. 8. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

az én kislányom hanyat dobja magát.

ez egy fajta méreg levezetése, ezt minden ember másképp teszi.

ami fontos a düh levezetésének utat kell engedni, vagy is megtúltani nem lehet. próbálj neki egy másik dühlevezetö dolgot találni, mert a dühét le kell vezetnie.


nekem megfelel a hanyatdobom magam a lányomnál, mert akkor nem megy el, habár egy üzletben ciki, de ez van. anyukám szerint én toporzékoltam.

2011. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem éri el vele, amit akar, egy idő után rájön, hogy ez fáj neki, és nincs értelme. Az én kisfiam is csinálja ezt, kb. azóta, mint a tiéd. Én olyankor nem szoktam agyonsajnálni, mondom neki (pókerarccal), hogy ez butaság, amit csinálsz, fájni fog a fejecskéd. Nem rohanok oda, hogy jajistenem, próbálom elhívni, elvonni a figyelmét. Szép lassan kezd róla leszokni, illetve most már csak óvatosan veri a fejét pl. a padlóba, szőnyegbe, látszik rajta, hogy nem is fáj neki, csak hisztizik egy kicsit hozzá. 16 hónapos.
2011. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 17 hónapos, hányni tud.

Semmi baja nincs, egy csomó helyen voltunk vele.

Egyébként én is tudok spontán hányni, ugyhogy valószínűleg tőlem örökölte. Kamaszkoromban hasznos volt, ha lógni akartam!

2011. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!