Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek ez a két gyerek a...

Szerintetek ez a két gyerek a videón testvérek?

2011. dec. 17. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem úgy tűnik...fuu, de ha így van, akkor az nagyon durva...nem tudom mit csináltak, vagy inkább mit nem csináltak a szülők, de elég durván viselkednek...
2011. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
húúú,ha az enyém ilyen lesz akkor felkötöm magam,de nagyrészt nevelés kérdése.
2011. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem testvérek,hiszen a problémás kisfiúnál a testvér teljesen jól alkalmazkodik,viselkedik a videón.

Bár mindkettő német gyerek ,de szerintem nem ugyanaz a kettő,az egyiken szereplő nagyobb testvér,nem egyezik meg a másik videón szereplő fiúval.

2011. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a német Szuperdadus!
2011. dec. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért viselkedett jól a nagyobbik, ha Ők télleg tesvérek, mert nem volt gépközelben. Mert a kicsi az állandóan eleven volt a videón is, de ugye a nagyot akkor nem láthattuk gépnél. Lehet a nagyon csak gépezésnél tör rá a hepaj, nem?
2011. dec. 19. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a gépezős nagyfiúval nem csak a gépnél van gond,biztos vagyok benne,hogy általánosan is jellemzi egy súlyosabb viselkedészavar.



A testvér a másik videón teljesen rendben van szerintem ,mikor a kistestvére az apja hátára üt,akkor is szegény döbbenten ,tehetetlenül néz csak,türelmes a testvérével is,mikor például odaáll amikor ő hintázni készül.

2011. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
00:20 -nál nézd csak milyen fegyelmezetten,szépen játszik a játékkal a nagyobb testvér,kizárt,hogy ugyanaz a gyerek legyen ,mint a számítógépes másik videóna nagyfiú.
2011. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 2. videót csak egy megrendezett jelenetnek tartom.


Nem hiszem, hogy testvérek.

2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem testvérek, nem hiszem, hogy egyformának kell lenniük, ténylegesen! Nem vagyok erőszak párti, sosem ütöm meg a gyermekem, de, hogy az a kis .... kapott volna, az biztos! Szülői felelőtlenség, nevelési hiba!
2011. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A második videón nem lehet eldönteni, hogy a bátyja-e az első vidin bemutatott kiskölöknek, de ha igen, akkor azért viselkedik igy, mert a kisöccse példáján látja, hogy ha ilyen, akkor figyelmet kap. Ennyi. Meg ha erre görcsölnek rá a szülők, hogy a gyerek ilyen rossz, meg olyan rossz, s a gyerek is tud róla, hogy őt most veszik kamerával, akkor még rá is játszik. Van az a mondás, hogy: "Mondj rossznak, az leszek!" Ez egy ördögi kör, nem tudom hogyan lehetne megoldani, de valahogyan szankcionálni kellene a dolgot. S nem! a gyerek a rossz! Még most sem. Hanem a szülők rontottak el valamit. A gyermek egy tükör, a gyermek egy nagyon érzékeny műszer, aki még azt is észreveszi, hogy a szülei tanácstalanok! Amikor az apa fogja a fejét, akkor azt a gyerek is látja, hogy apa most eszköztelen, nem tud velem mit kezdeni, nincs a helyzet magaslatán. Ő is elbizonytalanodik ettől és méginkább rátesz. De egyébként fogalmam sincs mit lehetne tenni. A szülőknek ugyanúgy kellene gondolkodniuk, tehát anya ne neveljen úgy, apa meg máshogy, egyetértésnek kell lennie, mert ez is lényeges. Szerintetek mi lehet a megoldás? Hogy lehetne visszaforditani ezt a helyzetet?
2011. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!