Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A papám és a lány mamája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A papám és a lány mamája testvérek-> anyám és a lány anyja unokatesók és igyjövünk mi mint két gyerek és eggyütt vagyunk és most derült ki ez a rokonság. Milegyen? Hogymondjam el a lánynak?

Figyelt kérdés
:(
2010. márc. 21. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagyis másodunokatesó... hát az gáz
2010. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhh, hát ez nem valami jó:S Régóta vagytok együtt? Mennyire szereted őt? Azért kérdem, mert ha nagyon szerelmesek vagytok akkor talán nehezebb ezt átvészelni. Nem tudom mit tennék a helyedben. Sajnálom:( Ez most tudom nem segít, de szerintem minél előbb mondd el a barátnődnek, jobb ezen előbb túlesni. De ez hogy-hogy nem derült ki már a legelején?
2010. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát így ahogy leírtad nekünk :S

am ezt sajnálom mióta vagytok együtt??hány évesek vagytok?

2010. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 hónap és nagyonszeretem és őis :(
2010. márc. 21. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm aki a másodunoka tesóját vette feleségül és már családjuk is van és élnek-virulnak, boldogok....
2010. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem itt se lesz másképp igazmég fiatalokvagyunk, d e elég idösek ahhoz hogy szeressük egymást ugy ahogy kell, és ez a lány télleg olyan akiről álmodtam :/ és ezt így nehéz most felfogni engem nemzavar mert távolni és nem egyeneságú, szerelmes vagyok belé ennyi nemfog szétszedni remélem :(
2010. márc. 21. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Uhh...
2010. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a legtisztább út, de muszáj neki elmondanod? Mivel másodunokatestvér, nem olyan durva a dolog...
2010. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát elég kellemetlen a dolog, nem is értem, hogy nem derült ki a dolog, azért az ember ismeri a másod unokatesóit. Na mindegy. Szerintem mondd meg neki, mert ha te rájöttél, hogy rokonok vagytok, akkor lehet, hogy ő is rá fog és ciki lenne, ha kiderülne, hogy te már tudtad, még sem szóltál róla. Szüleid mit szólnak? Tudják?

Amúgy szerintem nem annyira gáz, én is hallottam már, hogy házasodtak ilyen rokoni viszonyban.

2010. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!