Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tudnátok segíteni? Mit tegyek?...

Tudnátok segíteni? Mit tegyek? A kisfiam legújabb szokása, hogy mindenkinek köszön, hogy szia szívem. ( két éves, és a férjemtől szokta hallani, mikor nekem mondja ) és nem tudom neki megmagyarázni, hogy nem szabad.

Figyelt kérdés
Nem merek utcára menni! Segítséget, és komoly válaszokat várok!
2011. dec. 27. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

És miért is nem szabad ezt?

én nem látok ebben semmi rosszat, amiből ekkora ügyet kéne csinálni.

Mégha az utcán belerúgna az emberekbe, vagy leköpdösné őket-oké nem szabad és nem szívesen mennék vele utcára.

Na de, hogy köszön az embereknek? Ez legyen a legrosszabb szokása.

2011. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem gond. Inkább cukiiiii:). Ha egy két éves kisfiú így köszönne nekem, biztosan elmosolyodnék. :)
2011. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.Ne vedd észre,és ha rájön,hogy nem vagy mérges,nincs szidás meg magyarázat,majd leszokik róla.

Az enyém ilyen idős korában minden részeghez odaszaladt, hogy apuci és a lábát ölelgette.Soha nem látta sz apját részegen.Az is nagyon kellemetlen volt,mert rögtön nekem udvaroltak a részegek.Először én is szégyenkeztem,meg magyarázkodtam,annál jobban csinálta ,aztán pár hónap alatt leszokott.Mindig csak azt mondd,hogy sziával kell köszönni,De ennyi.

2011. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Mond el neki, hogy mindenkit máshogy hívnak. Nyugodtan köszönjön mindenkinek, de Őneki az idegeneknek azt kell mondani, hogy bácsi vagy néni. Szia bácsi, szia néni.
2011. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha ezért nem mentek utcára akkor meg is érdemled :_))))))


Ugyanúgy 2 napig lesz neki érdekes mint bármi más amit 2 napig kántál utána majd abbahagyja. minél jobban tiltod, v. próbálod hogy mást mondjon helyette annál izgisebb lesz. Semmmit nem kell vele tenni. Ha K@pd be a facomat üvöltene az tényleg zavaró, nade, hogy ettől mit vagy úgy oda.... ?!?!!?!?!?!?!?!

2011. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök cuki.

Nincs ebben semmi. Nem is értem, hogy ezért miért nem mész utcára?


Az a gáz, amikor a lányom hallotta az utcán, hogy a pi*c*s*á*ba, és utána két hétig ez ment úton-útfélen, köszönés helyett is, mert azt hitte, arra való :S :S Nem tőlem hallotta, hanem egy vadidegentől :(

2011. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kisfia mostanában azt mondja az anyjának boltban, meg nyilvános helyen, hogy szia te kis popsis. Hozzá kell tennem abszolút nincs nagy feneke a barátnőmnek. Ő ezt nagyon cikinek érzi, de szerintem meg aranyos. Ez kb ugyanaz a kategória. Csak te érzed kínosnak, más meg jót mosolyog rajta.
2011. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiam meg úgy köszön, hogy szia, csá, csá. Ezt így egyben. Vagy úgy, hogy szia-mia.

Remélem megtartja ezt a köszönős szokását, inkább köszönjön mindenkinek, mint senkinek.

2011. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán tudom hogy milyen választ vársz erre

ugyanis szerintem sincs ezzel semmi gond, 2 éves, akinek így köszön, az is látja, nem gondolnám, hogy ezzel bárkit megbántana, inkább aranyos

az enyém éppen a hülyézős korszakát éli, pár napja mondogatja mindenre mindenkinek hogy hülye, hiába magyarázok neki, mindegy majd leszokik erről is, attól még megyünk mindenfelé

2011. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
és a kérdést a problémás gyerekek kategóriába tetted fel? :) hát ez legyen az életben a legnagyobb problémátok!!!
2011. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!