Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bolcsode 23 honaposan? Sos?

Bolcsode 23 honaposan? Sos?

Figyelt kérdés

gyakorlati tanacsokat kernek toletek.ma megyunk a 2. nap beszoktatasra.a tegnapi nap siralnas volt.kisfiam egyszeruen nemmaradt bent a szobaban..(inkabb a kiscsapoknal jatszott volna)

hogyan kezeljem pl.ezt a helyzetet?tegnap is!!! sokat beszeltunk a dologrol.de nem tudom mire szamithatok ma :))a gondozono szerint nagyon anyas; nagyon aktiv ; orokmozgo kisfiu..sajnos nehezen nevelheto..sokszor mar ketsegbeesettul probalkozunk kulonbozo modszerekkel..hatha valami bejon.ezert is feltem..lesz e turelme a gondozoneninek hozza ? :)


2012. jan. 17. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy viselkedsz a bolcsiben es elotte? Mosolyogj sokat a fiadra, ne legyen feszult. A gondozo neni meg aktivizalja magat mert neki kell elterelni a figyelmet.
2012. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nalunk 1 hetig tartott a siras reggelente.az elso nap volt a pokol,legalabb is nekem.a masodik hettol javult a helyzet.3 heten mar egyedul ment be.de ez csak latszolagos beszokas volt. lelkileg 3 honap kellett neki.20 honaposan kezdte. most dec.-ben volt 2 eves,imad jarni es minden a regi kerekvagasba kerult.
2012. jan. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!