Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Aki pszichológushoz vitte a...

Aki pszichológushoz vitte a 3-3,5 éves gyermekét, miért tette? Mit csinált a gyerek, mi volt az ok? Hogyan viselkedett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor vittem el a fiamat, mikor szétmentünk az apjával. Nem voltak vele különösebb gondok, de szerettem volna, ha egy pártatlan, független szakember segít neki feldolgozni.
2012. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

korai fejlesztobe vittem (3 eves kor utan nevelesi tanacsado, de o meg csak marciusban lesz 3). jon a kisteso, nem szobatiszta, nem beszelt (igazabol most le se lehet loni, hirtelen indult meg :)), fel a korabeli gyerekektol, stb


a pszihologus szerint a problema nagy resze az, hogy egyszeruen en is, apa is tul engedekenyek vagyunk, így foleg én "tanultam" ott.


(sok hasznos tanacsot kaptam)

2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémet idegileg tönkretette az óvónője. Előtte okos, eleven, kedves kisfiú volt, csinált belőle egy verekedős, hisztis, visszahúzódos roncsot az óvónő. Óvodát váltottunk, és pszichológushoz vittem a gyereket. Nagy nehezen kijátékterápiázta a gyerekből...időközben az óvónőt elbocsátották, alkalmatlannak bizonyult :-P
2012. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koraszülött volt a fiam, és emiatt sokáig fokozott orvosi ellenőrzés alatt állt. Saját magam megnyugtatására kerestük föl, mert néha megmagyarázhatatlanul gyanúsan viselkedett. Babaként is voltak elmaradásai, mozgásban, beszédfejlődésben, amiket szépen ledolgozott, de szerettem volna, ha egy ilyen szakember is látja, hogy ha baj van az minél hamrabb kiderüljön. A pszichológus a fiamat teljesen rendben találta, viszont azt véleményezte, hogy nekem görcsös mániám, hogy bebeszéljem, hogy igenis beteg, ezért túl féltem, túl aggódóm, szóval aztán néhány alkalommal én jártam hozzá, engem tett helyre és nagyon sokat segített.
2012. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!