Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miert felhet 3 eves lanyom?

Miert felhet 3 eves lanyom?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete kezdodott, amikor is elkezdett felni a felfujt lufiktol. Amikor meglat akar egyet is, elkezd visitani, hogy azonnal menjunk haza. Legutobb egy etteremben fordult elo (hazamentunk), ma pedig baratnomeknel (okk leszedtek, igy kesobb legnyugodott).

Hetvegen egy szulinapi bulira vagyunk hivatalosak. Hogy keszithenem fel ra, h lesznek lufik is?

Nem tudta elmondani h miert fel. Tanacsolnatok valamit?


2012. febr. 21. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól fél, hogy kidurran. Az nagyon meg tud ijeszteni egy kisgyereket.
2012. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto, hogy valami tortent 3 hete, amirol TE nem tudsz. Nem jar kozossegbe? TAlan eldurrant elotte, vagy ovodaba, barhol ami megijesztette.
2012. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg megijedt amikor kipukkant egy lufi,vagy valamit asszocial ra.Megprobalhatnad azt hogy adsz neki egy lufit hogy jatszon vele, de ne fujd fel;aztan nezd meg mi tortenik de ne ugy hogy erezze hogy figyeled esetleg hogy aggodsz.Ha minden ok, egy-ket nap mulva megint adsz neki egy lufit mondd neki hogy fujjon bele,aztan meglatod mi lessz.Amugy ha nem javul a "lufifobia" lehet hogy ajanlatosabb lenne elmenni vele egy gyerekpszichologushoz.
2012. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem adj neki füldugót, és durrantsatok szét néhány lufit, aztán füldugó nelkül is, és akkor majd megérti, és már nem lesz újdonság.
2012. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 hete az unokatestverekkel voltunk, akik cukorkakat raktak bele es ugy fujtak fel a lufit. Talan akkor ijedhetett meg, nem tudom.
2012. febr. 21. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nézzetek ilyen videókat, lehet hogy élvezetes lesz neki és így szépen feloldódik. [link]
2012. febr. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban párszor durrant szét a kezemben lufi. Emlékszem, hogy a hangon kívül rendesen megcsípte a kezem. Talán hasonló történt.
2012. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! MA veszek is neki egyet, hatha.......

Remelem nem kezd majd el sikitozni a szombati szulinapi bulin.

2012. febr. 23. 07:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértem a 3 éves kislányodat.

Nekem is extrém érzékeny a hallásom, pedig már 26 éves vagyok.

És bármilyen viccesen hangzik a többségnek, de én nagyon félek:

-a rézfúvós hangszerektől

-minden fújható dologtól, ami hangot ad

-a vonat- és kamionkürttől...

-nem tudok koncertekre járni.

És igen, nagyon félek a léggömböktől.....múltkor felszállt egy kisfiú léggömbbel a kezében....azonnal leszálltam.

Egy koncerten pánikrohamot kaptam a hangerő miatt és mindenkinek nekiestem, aki az utamban volt. :(

Ez egyébként azért is ciki, mert kántor vagyok....

Volt nyáron egy olyan temetésünk, ahol géppuskával lőttek...ott helyben eldobtam a könyvet és szaladtam, szaladtam....minél messzebb.

Szerencsére nem rúgott ki a pap.


Lehet, hogy a kislányod is ,,denevér". :)

2012. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet akkor o is denever...erre meg nem gondoltam :)

Egyebkent egy kis vagany gyerek, nem egy tutyimutyi, azert is furcsallom nala, es nem tudja elmondani h mi tortent, az 5 unokatestvere sem mondott semmit.

2012. febr. 23. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!