Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Problémás gyerek az ovodában,...

Problémás gyerek az ovodában, vita a szülökkel. Ti mit tettetek volna? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy kisfiú a csoportam ahová az én kisfiam is jár. Ez a kisfiú nevelési tanácsadóhoz jár mert (gondolhatni való hogy miért)

Ma direkt felbuktatta a fiamat az udvaron és belül szétrepedt a szája és most bevan dagadva.

Pont ott volt az anyukája az oviba és kisfiam mutatta hogy ki buktatta fel.Mondom a kisfiunak hogy ne bántsa már a fiamat hanem "szeressék" egymást és játszanak hisz egy csoportba járnak.Visszamentem az ovónénihez hogy mégis hogy volt ez.Mire kimentem már ott volt a gyerek apja is aki (roma) és nekem esett hogy én miért basztatom az ő feleségét meg miért bántom a fiát.

mondom álljon már le , én csak ennyit mondtam a gyereknek hogy..."szeressék..."(nem ismétlem magam)

Azt mondja az apa hogy rosszal kezdtem ki , meg mit háborgok , meg vetessek látleletet és jelentsem fel, vagy fizessen kártérítést? Nem is értettem mi baja van.E közben odahívtam a feleségét aki háttérbe vonult hogy mit uszítja rám a férjét hazugságokkal az meg csak dadogott.

Na meghogy mit háborogok én emiatt amikor gyerekeknél közösségben ez előfordul.Ja mondom igen , csak nem szándékosan.

Erre elkezd üvölteni hogy neki elege van hogy őket mindenki basztatja még a nevelési tanácsadó is hogy neveletlen a gyerek.

Na nekem ennyi elég is volt ahhoz hogy lezárjam a vitát mert ha az apa ilyen akkor mit várok a gyerektől.

Ti mit tettetek volna a helyembe?


2012. márc. 1. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled, bár nekem még egyik gyerkőc sem óvodás (lányom szeptembertől lesz), de azért ez mégis csak felháborító, biztos, hogy én sem hagytam volna annyiba.
2012. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem minden normális szülő megvédi a gyerekét.Főleg ha látja mikor megy az oviba hogy duplájára van dagadva a szája.Nem feltétlenül kell a balhé, csak számonkértem az ovónőt hogy mi ez az egész.Erre rámküldi a nő a férjét hogy én bántom őket. Istenem..
2012. márc. 1. 16:08
 3/18 A kérdező kommentje:
és meséli a kisfiam hogy kint volt mind2 óvónéni de egyik se kisérte be lemosni a vért , hanem egy 4 éves kislánnyal küldték be a mosdóba. Hát mi a p*csának vannak ott?
2012. márc. 1. 16:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges! Én amúgy is egy harcos típus vagyok, és nagy az igazságérzetem is szóval biztos, hogy jól megmondtam volna nekik. Tényleg röhej! Persze tény és való,hogy az óvodába sok minden történhet, de hát ilyen buta óvónőket... És sajnos egyre több van,na meg aztán némely szülő is...

Első voltam.

2012. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ennyi! Detto olyan természetű vagyok mint te főleg ha a gyerekemről van szó.De ez már mindennek a teteje.De mostmár röhögök az egészen ahogy visszaemlékszem arra hogy az apa-anya hogy támadott :D Istenem .....ezek állatok :D


Nem tudom mi van ezekkel az óvónőkkel a mai világban. 2hónapja járunk ebbe az oviba és elég hamar fény derült arra hogy milyenek.

Képzeld elmondtam nekik hogy a felmentése van a kisfiamnak tornából mert lassan 1 éve volt lábműtétje.

Erre meséli pont tegnap a gyerkőc hogy tornáztak és nagyon elvolt fáradva de nem engedték leülni.

Ezért még hétfőn számolunk az óvónővel mert holnap nem engedem ilyen szájjal.

2012. márc. 1. 16:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kész katasztrófa! Már lassan egy normális ovit se tudok mondani, ahova tényleg nyugodt szívvel fogom engedni lányomat,mert egyik sem volt annyira lenyűgöző, na meg aztán a vélemények is megosztóak... Na de azért mégis, hogy kímélni kell a kisfiad lábát és erre jól megtornáztatják micsoda primitívség!
2012. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sajnos :( :( Remélem azért jó helyet találtok :)

Mostmár erre a pár hónapra nem kérem át másik csoportba de szeptembertől ez a csoport megszünik és akkor úgy fogom kérni hogy ettől a neveletlen gyerektől külön.

Amúgy a lányokat megvédik a fiuk :) Mármint az én fiam minden lányt megvéd akit bántanak :)

2012. márc. 1. 16:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ja igyekeztem :) mivel Budapesten élünk volt miből válogatni de azért akkor is... :S
2012. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mi meg Dunaújváros..itt is van jópár ovi de látod ,kifogtuk azt ahová neveletlenek járnak.
2012. márc. 1. 17:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenhova járnak butusok...
2012. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!