Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Hogyha gyermekem ma 8 hónapos és minden éjjel óránként kell hozzá felkelnem?Cumi tea felváltva.
2012. márc. 11. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát sztem senkihez se kell fordulnod, hanem le kell róla szoktatnod, ami kemény menet lesz, de ha óránként kelsz hozzá, az is kemény.

Mondjuk nekünk is volt ilyen időszak pont így 8-10 hó körül, mikor kezdett felállni, menni, vhogy túléltem, de tényleg nagyon gáz...szóval lehet mozgásfejlődés miatt.

- Nem éhes? Fogai nem jönnek?

- Ne adj neki teát, csak vizet.

- 4-6 nap alatt én leszoktattam a lányomat róla. Ha sírt, víz, cumi, vigasz. Nem hosszan ringattam, csak míg megnyugodott, ha okés volt, már tettem is le az ágyba.

ordított első 2 éjjel mint a sakál nem kellett neki a víz, dupla annyiszor keltem hozzá, már bőgtem, a férjem szídott mint a bokrot, hogy kinyírom a gyereket, miért nem adok már neki teát, de én már annyira kivoltam, hogy azt mondtam, ez így nem mehet tovább, mert kiugrom az emeletről.

Így végigcsináltam, és a 3dik éjjel már csak asszem 4-5x kelt, és utána egyre kevesebbet, majd hopp átaludta az éjjelt...

Ez azóta is így van, kivéve mikor jön a foga, meg front van, meg esetleg nem eszik este rendesen...:-DDD

Szóval nem könnyű, de így van legalább 4-7 nap, hogy nem ébred, addig kipihenem magam, majd tudom, hogy megint jön majd vmi, és kelni kell hozzá, de ezt így bírom.


Sok sikert!

2012. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

éhes valószinüleg.vagy fáj a hasa,esetleg jön a foga. védőnő tud sztem segiteni.


eszik már vagy csak tejet kap? ha jól bevacsorázik,nem kel fel. tedd be mellé a cumit és a teásüveget,hidd el elég nagy már h kiszolgálja magát. prübáld meg az espumisant a hasára,dentinox gélt az inyére. camomilla homeos bogyó nyugtató,ha minden oké csak nyugtalan arra nagyon beválik. akár negyedóránként adható,vizben feolodva. a szobájában sötét van? mert akkor halvány éjjeli fény is segithet,lehet h fél. párologtass levendula illóolajjal: vizes textilpelura pár csepp és rá a radiátorra. van alvóbabáka? az is jól jöhet.


hirtelen ezek jutottak eszembe reméelem segit :)


3 gyerekes anyuka

2012. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elkezdődhetett a szeparációs szorongás, ezt könnyen ellenőrizheted, vedd magad mellé az ágyba és ha ott alszik szépen, akkor ez a gond.

Lehet, hogy most tanult meg mászni, felállni vagy hasonló? Mert akkor megint csak könnyen előfordul ilyesmi. Jó hír, hogy ez simán elmúlik.

Az éhség is szóba jöhet. Ennyi idős baba még simán igényli az éjjeli evést.

Nem kell sehová fordulnod, semmi kóros nincs abban, amit a babád csinál. Keresd meg az okot és úgy könnyebb lesz megszüntetni. Addig meg kitartás.

Üdv: 3. babás anyuka

2012. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam amit írtatok!Közénk veszem sem jobb mert ott is csak nyekereg.Fogunk nem jön most már a vdönö sem tud mit mondani.A gy csak azt hajtogatja TÜRELEM!!!!!!Azt elfelejtettem meg írni,hogy szoktunk nagyszülőknél aludni ott max 2x van fent!És már ágyat is forgattunk!
2012. márc. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!