Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Anyukák, hova érdemes Dévény...

Anyukák, hova érdemes Dévény tornára vinni egyévesemet, hol vállalnak azonnal és hova nem kell a neurológustól beutaló, mert oda nem mostanra kaptunk időpontot, így igen necces lenne azt beszerezni?

Figyelt kérdés

#természetes #Fizetős Dévényre gondoltam
2012. ápr. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekorvostól kaptam a beutalót, de a központban 2 hónap múlva kaptam időpontot :-( De ha mást nem, ők tudnak adni maszek gyógytornász telefonszámokat, ahol talán lesz korábban időpont.
2012. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizetős Dévényeshez nem kell beutaló. Hívd fel a központot, kérdezd meg, hogy a lakóhelyednél kik vannak, és hívd fel őket!

Elviszed a babádat, elmondod, hogy mi a probléma szerinted és onnantól megy a maga útján a dolog.

Ha jól tudom 3000-5000 Ft között mozog az ára alkalmanként.

2012. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a 18. kerületben tudok, mi oda jártunk. ha érdekel, priviben megadom a számát
2012. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a Dévény központot. Nekem is ott ajánlották az én csoda terapeutámat!:)

Viszont lehet,hogy lesz várólista!

2012. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyerekorvos adta a beutalót.
2012. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csepelen tudok.
2012. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elvileg beutaló, nekem nem kellett. (Keszthelyre jártunk).

A Dévény központból kértem telefonszámot. A hozzánk közeli gyógytornászok számait megadták, így találtam én is.

2012. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!