Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányra érdemes menni Kecskemét...

Hányra érdemes menni Kecskemétre az Izsáki úti kórházba ultrahang beutalóértí? Az időpontot már egyeztettem telefonon, csak a beutaló kell hozzá.11.30-ra kell mennem, utána pedig vérvételre. Addig étlen-szomjan kell lennem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Utána már nem tudsz menni vérvételre, mert vérvétel elvileg 10-ig van, gyakorlatilag maximum 11-ig. De a beutalót kikérheted a vérvételre, és akkor nem kell kétszer sorba állnod miatta. Az ultrahangra is kikérheted előre a beutalót, nem kell feltétlen aznap, ha jól tudom 1 hónapig, de két hétig biztos felhasználható. Hát hogy mikor érdemes menni, ez nagyon változó. De ha most húsvét után akarsz menni, szerintem sokan lesznek. Nekem volt már, mikor 8-ra mentem és sokan voltak, volt hogy nem volt senki. De ugyanez volt 11-kor is. Lehetetlen kitapasztalni, mikor jobb. Ha délután mész(3-ig lehet, ha jól tudom),akkor tuti nincsenek sokan, de akkor meg aznap már nem tudod megcsináltatni. Az ultrahangos beutalóval még a betegkapuhoz kell menned, és utána uh-ra, viszont a vérvételes beutalóval rögtön a vérvételre,ahol sorszámot kell húzni. Oda érdemes reggel korán menni. Akár 7 előtt 5-10 perccel, és akkor nem kell várnod. Amúgy meg ált. sokat kell várni.
2009. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindíg reggel 7-kor már ott voltam és csak 1-2 kismama volt előttem. Kb. fél 9-ig ott vagy,utána még simán eltudod intézni a vérvételt is, uh. előtt.
2009. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Én előző nap du.mentem el a beutalómért és oda is adják! Akkor nem kell várni!! De vérvétel előtt is ehetsz így nem kell étlen lenned:)!
2009. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én vidékről megyek, ezért nem tudok két nap a munkahelyről hiányozni. A hölgy azt mondta, hogy az UH után automatikusan mehetek vérvételre. De délben? Az UH ugyanis fél 12-kor lesz. Ezt nem értem.
2009. ápr. 13. 07:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Amúgy a vérvétel csak elvileg van 10.ig gyakorlatilag nem!!!! :)
2009. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is uh után rögtön mentem a vérvételre! 10 óra elmúlt mire bekerültem, és még voltak utánam! Enni ehetsz, nehogy koplalj:)
2009. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már értem!
2009. ápr. 14. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!