Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Reszketek az idegtöl, Mit...

Reszketek az idegtöl, Mit csináljak a kisfiammal?

Figyelt kérdés
2 éves 4 hónapos,és nem tudok vele kimenni a házból lassan!Ha babakocsival megyünk,feláll kiugrik,leszereli magáról a szíjat már nagy.Ha babakocsi nélkül megyünk sétálni,csakis arra lehet menni amerre ö akar,különben vergödik,lefekszik a földre,üvölt mint az oroszlán.Ha felveszem az ölembe kifeszíti magát,majdnem elejtem.Nameg nehéz is cipelni. Mindenhol hisztizik ha nem az van amit ö akar,már szégyellek vele az utcára menni! Annyira szeretem annyira aranyos kisfiú ,de lassan ott tartok hogyha hisztizik kedvem lenne felpofozni! Persze még sosem bántottam.Mit csináljak vele hogy normálisan viselkedjen? Kb 2 hete csinálja ezt,elötte nem volt ilyen hisztis.... :-(
2011. máj. 5. 17:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Lépd át. Ha elfekszik ordítani, lépd át és menj tovább. Ha utánadmegy jó, ha nem akkor pár lépés után állj meg, és várd meg amíg utánad megy. Nem szabad, hogy hisztériával bármit is elérjen.
2011. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a forgalmas út kelleős közepén csinálja, "hagyd ott", mintha nem is vennéd észre a hisztit.


Van egy könyv, én jó ötleteket olvastam benne:

[link]

2011. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Az addik ok,itthon,de az utcán nem hagyhatom ott.:-(
2011. máj. 5. 17:53
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne hagyhatnád ott utcán? Na jó, nem egy négysávos közepén, de a járdán vergődhet nyugodtan. Vagy megy utánad, vagy pár lépés után megállsz, és szó nélkül nézelődsz nyugodtan. Ne hagyd magad felbosszantani, de ne is változtass az útvonalon a hiszti miatt, és fel se vedd. Ne érjen el semmit!
2011. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Azert csinalja mert latja hogy azt csinalod amit o akar nem kell otthagynod csak tegy ugy mond neki hogy menjen utanad ha eszre veszi hogy nem vagy vevo a hisztire akkor abba fogja hagyni legy KOVETKEZETES!!!
2011. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem lehet ám,mert feláll és szalad mint az örült! Képes kiszaladni a kocsi alá,simán elszalad tölem,nem érdekli nem fél,otthagy bárhol....sajnos. :-(
2011. máj. 5. 18:02
 7/49 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vagyok a bántalmazás hive,de egy jókor inditott pofon olykor csodákat ér!!
2011. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki azt, h mielőtt elindultok mondd meg neki, h hova mentek. Ha elkezdi a hisztit, akkor nincs indulás, ha utközben van hiszti, akkor sarkonfordutok és haza mentek. Ezt addig el kell játszani, amíg meg nem érti.
2011. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
18.03 köszönöm,ezjó ötlet,de sokszor menni kell,muszálj,nem ö fogja meghatározni hogy megyünk vagy nem.
2011. máj. 5. 18:08
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy dackorszak, isten hozott a népes táborban:-)! Egyébként tényleg nem szabad leállni és veszekedni vele, mert pont ezért csinálja, hogy reakciót váltson ki belőled. Nagyon sok türelem kell hozzá, és ne kapd fel a vizet!
2011. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!