Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek vagy pedig ti engednétek ezt a gyereketeknek/gyerekeiteknek ilyen idősen?

2012. ápr. 29. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves az uccsó vidin a kislány? 6? Csak játszik... szeretne ugyanolyan szép lenni mint anyu, ez tök természetes.

DE: 1: oké, néha lehet ilyet játszanunk, de akkor itt a néhán van a hangsúly. 2: nem megyünk ki vele az utcára , legfeljebb néha alkalomra kicsit lehet engedni, mittomén szilveszter vagy jelmezbálba stb. 3: annyira nem tesz jót a bőrének hogy jajj. Úgyhogy már most el kell kezdeni megtanítani, csak ésszel, és később, hogy minőségi terméket használjon és megfelelően használja.


1 videóról az jutott eszembe, hogy színpadi smink gyakorlaton kellett hasonlókat csinálnunk, és nagyon élveztem. De nem vagyok ilyen tipus, aki akár hordana ilyet hétköznap, akár a gyerekén jó szemmel nézné. amúgy pl az őrült japcsiknál tök megszokott ,hogy így mászkálnak, babának öltöznek stb - meg meredekebb dolgok is vannak, aminek a láttán egy európai félig sokkot kap, mert nem tudja ,hogy nagy hirtelen röhögjön vagy szörnyülködjön.

De az ott van, nem pedig itt, és Mo-n még kirívó extrémség, ami ott megszokott.

2012. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthon miért lenne baj ha festegeti magát? Az, hogy felrak egy videót amit otthon csinált az idő elütésére, miért baj?
2012. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1. videón szereplő kislány valami borzadály... Ha az én gyerekem így menne ki az utcára, valószínű, hogy agyvérzést kapnék. Ha csak otthon pingálja magát babának, meg mese (?) figurának, ám legyen, de csak néha!

A 2. videó szereplő csaj kissé meredek számomra, de hát ott ez elfogadott...

A 3. videón szereplő kislány aranyos, de nem neki való a smink. Lehet, hogy csak unaloműzés miatt sminkelt, és utána lehet le is mosta, de én nem engedném max alkalmakkor a nagyon vékony sminket. Pl Szemhéj púder+szájfény.

Amúgy a pedofilok körében biztosan osztatlan sikert aratnának a kislányok.

2012. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!