Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sürgős tanácsot kérek! Irjak...

Sürgős tanácsot kérek! Irjak levelet a fiam tanárjának?

Figyelt kérdés

itt/Fro-ban/ ma van az utolsó tanitási nap. a 10 éves fiam kéttannyelvű iskolába jár/francia-német/ nemrég voltak osztálykiránduláson No-ban, és kisérőként ment velük egy szakdolgozatára készülő leendő tanár. /tehát ő nem ismerte a gyerekeket/

vidofelvételt készitett a 4 napról. megdöbbenve vettem észre, hogy a fiam egy pillanatra sem látszik. /pedig azt mondta, hogy őt is beszéltette, csak gondolom, kivágta a végén/

gondolhatjátok milyen rosszul esett a fiamnak, aki mondjuk félénk is.

nekem meg majd megszakad a szivem.

hogy lehet az ilyenből tanár, aki különbséget tesz a gyerekek között?

a tanár ajádékba adta minden gyereknek a dvd-t, de nekem kedvem lenne irni pár sort ennek a "tanárnak". vagy hagyjam az egészet???


2009. júl. 2. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem a tanár úgysem fog semmit csinálni, nem fogja újra vágni az egész dvd-t. Én No-ban élek, és bár senkinek nincs velem baja, azért mégis csak egy külföldi vagyok... De egyáltalán nem biztos, hogy direkt volt, ha gondolod, nyugodtan kérdezz rá a tanárnál, de ne támadd le, csak mondd el, mi a problémátok.
2009. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Én simán megkérdezném, miért sikerült így, hogy a gyerekem nem látszik a videón egyáltalán? Biztos megvan az eredeti, vágatlan videó, esetleg kérd meg, hogy küldje el neked, hogy megnézhesd.


A válasszal tudsz majd mit kezdeni.

2009. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok, most, 2-re megy vissza a fiam az iskolába, megirom azt a levelet, mert már személyesen nem találkozok vele.
2009. júl. 2. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Elképesztő hogy egyes embereknek mekkora problémáik vannak. :D
2009. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezd meg tőle szépen hogy nem lehetne e másik vágott felvételt csinálni, ahol a fiad is rajta van mert neki ez nagyon sokat jelente mert nagyon visszahúzódó és mélyen érinti.

Mert lehet ami másnak semmiség, az némelyeknek nagyon nagy dolog. Ezt el kell fogadni.

Vagy csináljon a fiadnak egy új vágást amin rajta van és azt csak neki ajándékozza és mondja el neki ő személyesen hogy miért nincs rajta amazon. Találjon ki valami indokot ami nem sérti a gyereket, de megnyugtatja.

2009. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is írtam volna:"Kedves Tanárúr!Nagyon köszönjük a dvd-t kár,hogy a fiam nincs rajta"ennyi....végül is mindenki a saját gyerekére kiváncsi nem a máséra!!!!Teljesen igazad van!!!
2009. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kaptam a tanártól egy hosszú levelet. amelyben azt irta, hogy a tanárnövendék nem ismerte a gyerekeket, és igen, azok vannak a videón többször, akik ott ugráltak folyton körülötte. a cserfes kislányok, a nagymenő fiúk. azt, hogy kivágta a fiamat, nem direkt csinálta. a tanárnak pedig nem volt ideje ellenőrizni, hogy mindenki rajta van-e. bocsánatot kért..

3 éveig volt ez a tanár, igy olyan dvd-t kaptunk, ahol az utóbbi évek képei is rajta voltak, a fiammal együtt. ezt tegnap du. hozta haza a fiam.

tehát rendes volt.

köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 3. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
jó gondoltad hogy a csendessége miatt nincs rajta ,de jó hogy nálatok ilyen vfilmek készülnek !
2009. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem örülj, hogy a fiad nem akart nagymenősködni. Én legalábbis örülnék neki. Ha én lettem volna a kezdő tanár, biztosan a visszahúzódó gyerekek felé vettem volna az irányt, ők komolyabbak, érettebbek, okosabbak, mint a többi ugribugri :-)))
2009. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!