Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyi idő múlva volt hatásos...

Mennyi idő múlva volt hatásos a Tsmt torna? Mikor kezdted el észrevenni a változást?

Figyelt kérdés
Mi ma voltunk először, megkaptuk a feladatsort, mátol már tornázunk is. 3 éves a fiam. Járunk korai fejlesztésre is. És mi miatt kezdtétek el? Nekem nem beszél, pár szó az amit mondd, nem szobatiszta, és nem keresi mások társaságát, még a bölcsiben sem.

2012. jún. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egyensúly problémák miatt küldtek, emiatt szorongásos, bizonytalan. Csoportba nem járhat, itthon kell tornáztatni, ami eddig egyszer sikerült és minden nap kellene, de nem akarja csinálni, akármit ígérek. Ez így nem ,jó, ki kell találnom hogy legyen, jó lenne elhordani valahova, mert megvettük egy vagyonért a cuccokat hozzá....
2012. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is hasonlo,mi 2 éves korátol járunk Tsmt tornára,meg korai fejlesztésre,és ez alatt a fél év alatt nagyon sokat változott.Igaz,azota sem beszél,de egyre többet megért abbol,amit mondunk neki.

2012. jún. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is alig beszélt és szobatiszta sem volt 3 évesen. Elkezdtük a tornát, nagyon ellenállt, mi nagyon kitartottunk, majd 2 hétre rá az utcán elkezdte énekelni tisztán és érthetően az egyik tornás dalt. Leültem bőgni a megkönnyebbüléstől. Utána apránként pár hétre rá szobatiszta lett és 4 éves korára már úgy beszélt, hogy meg se mondtad volna, hogy korábban baja volt. Ma már a mozgása százszor jobb, mint a kortársainak.
2012. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 3 hetes korától kezdve epilepsziás. A rohamok miatt sérült az agya, ami megmutatkozik a megkésett beszédfejlődésben, még nem teljesen szobatiszta és húzza a bal lábát is. 1 hónapja csináljuk a tornát és sokkal több szót mond, már vannak sikerek a biliben. A lábán egyelőre nem segített. 3 éves lesz 1 hónap múlva.
2014. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!