Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nálad mi miatt volt a legnagyo...

Nálad mi miatt volt a legnagyobb kikapás?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremnél voltam, és a felesége rászólt az 5 éves gyerekre, hogy ha nem fejezi be a rosszalkodást, akkor "nagy kikapás lesz".


És nem fejezte be. Erre az anyukája bement a szobába a gyerekkel, és csatt-csatt. A gyerek feneke piros volt az ujjnyomoktól az anyukája és annak huga és unakatestvére pedig a konyhába jót nevettek a dolgon. A kisfiú pedig sírt.


Szóval más családban mi vált ki hasonló helyzetet amiért kikap a gyerek?



2012. júl. 20. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

Én eddig nem szóltam hozzá a témához

.A kérdezőnek a válaszom hogy néha meg érik a gyerkőc 1 popsi verésre,de az legyen nevelőcélzatú. Ne pedig a szülő részéről ideg levezetés mert ez az ő esetében már az volt.Az hogy a többiek nevetek szerintem az unokatesód feleségén nevettek,hogy elborult az agya!

Megmondom őszintén,hogy a 11-el értek egyet,mert nem hiába az a fene nagy gyereknevelés sodorta ide a társadalmat.Ha csak a szüleink korába ugrunk vissza egy pillanatra ott mi volt az én apám annyi maflásról beszélt,hogy két falunak is elég lett volna,amit kaptak szülőktől,tanároktól,plébánostól...stb.És most mi van ez a fene nagy demokrácia a szülőt fel lehet jelenteni a tanárt úgy szintén a gyerekek meg rugdalják a tanárt meg egymást a suliban.Mert a szülők képtelenek megnevelni otthon a gyerkőcöt.Most meg teli van taho,buta gyerekekkel a világ.Én kb.5 maflást kaptam mindegyiket jó időben mára pedig felelősség teljes szülő lettem!

2012. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Sókristály egyetértek veled, fel is pontozlak! Bár én is mindig ilyen türelmes lennék! Én verés helyett kiabálok! Az se jobb! Lehet pontozni!!!
2012. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Bár én már nem vagyok gyerek/33 vagyok/de leírom mi volt a legnagyobb kikapás.:elhagytam a kapu kulcsot,amint apám belépett az ajtón ököllel elkezdte ütni az arcomat,lepergett előttem az életem,2 hétig nem láttam a bal szememre.Eltűnt a kis olló:nadrágszíj elő,egy tenyérnyi fehér hely nem maradt a hátamon a verés után...sorolhatnám még az ilyeneket,de csak annyit írok,hogy összetettem volna a két kezem és utólag egy nagyon boldog gyerekkorra tudnák visszaemlékezni ha "csak" néha a seggemre csaptak volna,vagy egy pohár vizet löttyintettek volna az arcomba.....
2012. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

A zuhanyzós sztory egészen beteg dolog.... szegény még jó hogy menekülni akart.Őszintén Én most is szívesen hasbarugnálak érte.

Mi a következő ,csikkeket nyomsz el rajta?

2013. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy 5 évessel nem igaz, hogy nem boldogulnak. Én azon a véleményen vagyok, hogy aki 10 éves koráig üti a gyrekét, annak a kezét el kéne törni. Az más, hogy egy kamasszal nem lehet boldogulni, és kap egy fülest. De egy 5 éves gyereke felemeli és annyi. Ha sír, meg majd abbahagyja. (mármint hisztizik) Amikor meg egy 13-15 éves gyerek ír, hogy fenekeli az anyja/apja. Jól teszi! Ugyanis egy 15 évest már nem annyi, hogy arrébb teszed, felemeled. A kisgyerekeket simán le lehet nyugtatni, míg egy őrjöngő kamasznak lehet az a legjobb, ha anyuka/apuka elveri. Persze itt sem arra gondolok, hogy kék-zöld foltosra.
2013. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!