Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit rosszalkodott a gyerek,...

Mit rosszalkodott a gyerek, amiért a legnagyobb fenekelést kapta tőletek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Átrángatta a húgát a homokozón, a homokozó korlátján, rá a kövekre, (úgy, hogy szegény feküdt a földön és a kezénél fogva rángatta) és ha nem kapom ki a kezéből, akkor az egész udvaron keresztül rángatta volna.
2010. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem ütöttem meg a gyerekemet.Szerintem te se tedd!!!
2010. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Két dolog jutott eszembe!

3 éves lehetett,amikor elment egy ismeretlen öregasszonnyal kézen fogva!A tesó fára mászott és őt figyeltem,nem volt soha barátkozós,hogy mi ütött akkor belé!A nénit is jól el kellett volna vernem!

Szintén 3 éves lehetett.A nővérét vittem úszni,ő mondta,hogy kint marad,amíg segítek átöltözni.Mire kiértem 2-3 perc egy kandelláberből szerelte ki a tartozékokat!

Ja,a nővére is kapott.Ő már nagy volt 10-12 éves.A nagypapának volt egy régi réz körzője,azt használta matekra a lányom.Itthon a földön szerkesztgette a házit és közben gondolta bepróbálja a hosszabítóba.Kétszeresen élte túl!1.Úgy dobta és nem fogta a körzőt.2.Ahogy kivágta az áram a feje mellett pár centire csapodótt a falnak!

2010. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

én soha nem emeltem a gyerekeimre kezet.

de akkor kapta a legnagyobb szidást 5 éves kislányom, mikor a vendégekkel a másik szobában beszélgettünk, ő addig úgy gondolta hogy bemegy a hálószobába, és leráncigálja a 240 l-es akváriumot a szőnyegre, és majdnem magára :S (és ezt most ne értsétek félre, nem azért adtam a szidást, mert a szőnyegre ment a víz, hanem mert annyira megijedtem hogy történt vele valami, mert csak a zajt hallottam és azt hogy nincs itt a gyerek :S )

2010. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
69%

16 év alatt talán 1x kapott...de akkor már annyira hisztizett,hogy elegem lett.amúgy nagyon türelmes vagyok

a most 3 éves kicsi se kapott még.

az ikreim (a pocimba) se fognak kapni :)

2010. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
előző: 36/N
2010. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Amikor átszaladt az úton, akkor rácsaptam a fenekére a lányomnak. Soha többet nem ment át egyedül.

A fiam akkor kapott a kezére, amikor a húgát le akarta lökni a lépcsőn, csak azért mert ő ért oda előbb.

Nem vagyok rá büszke, de nem is lettek lelki sérültek, viszont soha többet nem próbálták meg.

2010. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Sokszori megbeszélés és tiltás ellenére is röhögve lemotorozott az útra nélkülem, míg én a babakocsival (nem az övé, hanem a kistesvéréé) futottam utána és a villamos elől rángattam vissza 2 évesen. Nagyon elvertem a fenekét, letiltottam a motorról, és még nevelési tanácsadóba is elmentem, hogy na az ilyen helyzetekkel mit csináljak (járassam sportolni, azért nem fogad szót mert túl sok az energiája, pfff)
2010. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Én akkor kaptam, amikor leléceltem a temetőben anyu mellől. Meg amikor nagyon kicsi voltam és a fejem a padlóba akartam verni, akkor is el lettem fenekelve. Nem ártottak ezek nekem, nem lettem agresszív tőle.

20/L

2010. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
91%
Én sem vagyok híve a verésnek, de azt hiszem, hogy néha szükséges, hogy kimutassuk a mélységes felháborodásunkat, rémületünket. Egyszer átvágott az öt éves fiam biciklivel a forgalmas úttesten. Én elvertem a fenekét, amikor utolértem. Közben egy öreg pasas kikiáltott nekem a járdára, hogy azonnal hagyjam békén azt a gyereket. Felháborított a bíráskodása, hiszen egyeseknek fogalmuk sincs arról, hogy mit kell kiállnia a szülőnek egy eleven, meggondolatlan kisfiúval. Mindent összevetve: jót tett a seggrepacsi, soha többet nem hajtott ki az úttestre engedély nélkül.
2010. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!