Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintem kicsit beteges.

Figyelt kérdés

Szerintem ha nincs semmi gond azzal hogy cumizik,akkor hagyni kell,biztos ettől nyugszik meg.Én 28 éves vagyok és még mindig szopom az ujjam és az unokestvérem 40 és ő is.Szerintem ezzel nincs semmi gond.Én fel merem vállalni a mai napig,és nemcsak otthon szopom.Nincs kiálló fogam és semmi egyéb panasz ami arra engedne következtetést hogy szopom az ujjam.Csak az tudja aki látja.

"Ezt egy 2008-as kérdés válaszaként olvastam....."


2009. júl. 25. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Az a véleményem, hogy ez igy nem jó. És kb 3 másodpercedbe telne leszokni róla, de valami miatt büszke vagy rá, ezért irod, hogy "felvállalni". Azaz gyenge a hozzáállásod szerintem.
2009. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem én szopom az ujjam. Ezt a pár sort egy 2008-as kérdés válaszaként olvastam, és kicsit kiakadtam...
2009. júl. 25. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem normális, 28 évesen az orális igényeket már máshogy elégíti ki az ember :))))
2009. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Àllitolag pszichés problémàkra vezethetö vissza a késöi ujj szopàs.

Helytelennek tartom,de ha neki jol esik...

2009. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor is szopja az ujját ha mások is lássák?Meg hogy a 40 éves vén majom is hát nem tudom.Elég szopós família.Hát legyenek"büszkék" magukra.
2009. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A család!:))))))))))
2009. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 28 vagyok. Sajnálom, ha beteges dolognak tartjátok, mert sajnos én sem tudok leszokni róla. Nemhogy másodpercek, de évek alatt sem. Higgyétek el, nem akaraterő kérdése, mert nélküle képtelen vagyok elaludni. Ha hulla fáradt vagyok, akkor sem. Nálunk a férjem tudja, elfogadja, abszolút nem zavarja. Engem igen, de szükségem van rá. Kiskoromban mindenfélével kenték a kezem (csípőssel, keserűvel, bekötötték stb...)de csak az történt, hogy akaratom ellenére virrasztottam. Mára elfogadtam, és másokat is megéretek, akik ebben hozzám hasonlóan érintettek. Akár 80 évesen is. Boldog vagyok, kiegyensúlyozott, csodás családom van, sosem ittam, dohányoztam, kábszereztem. Azzal pedig, hogy esténként így alszom el, senkit nem bántok. Beteges, vagy nem, én így tudok megnyugodni a nap végén. Persze sehol nem dicsekszem vele, és nem is csinálom mások előtt, azért kibírom estig. Talán sokan meglepődnétek, hogy ismeretségi körötökben mennyien vannak így. De ez ritkán derül ki. Egy munkatársamnak a férje (9éve) nem tudja, mert szégyenli elmondani neki, csak azt mondja, hogy párnával a fején tud aludni. Ő így bujkál. Az sem könnyű, higyjétek el!
2009. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Tudod a mi családunk fürdik este, és senki nem retkes mikor aludni megy. Gondolom nálatok nem ez a helyzet. Rossz lehet neked! :( Kis koszcsimbók! Másrészt nemhogy nem eszem meg a "fikámat", de képzeld !!!ki sem túrom az orromból!!! Nálunk ugyanis van zsebkendő! Ma megint tanultál valamit, nem? Már ezért érdemes volt felnézned ide.
2009. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 90%-ban pszichés okokra vezethető vissza az újszopás és a körömrágás is.

A legtöbb ember azzal nyugtatja meg magát, az az egyetlen vígasza, hogy szpja az ujját. Mások a feszültségüket vezetik le azzal, ha tövig beszaggatják a körmeiket. Viszont! Vannak akiknek semmi problémájuk nincsen, mégis cumiznak és mégis rágják a körmeiket.

Nyugodt, boldog gyerek voltam, mégis rágtam a körmöm, amióta az eszemet tudom szaggattam és nem tudtam leállni róla. Van ilyen.

2009. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!