Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez már beteges. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez már beteges. Nem megyek pszichológushoz. Vagy kéne?

Figyelt kérdés

Naszóval, a szüleim elváltak, és kb hétvégente járok apumhoz, de nem olyan régóta az jár az agyamban, mivan, hogyha megkörnyékez "úgy". NEM, EGYÁLTALÁN NINCSENEK ERRE UTALÓ JELEK.

Nemtudom, miért. Törölközőben se szivesen mutatkozok előtte, holott látom, hogy rám se néz, a tv-t nézi tovább..

Kéne a pszichológus?


2011. jan. 11. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább pszichiáter.
2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
most a pchoglógus vs. pszichiáter nem lényeg..
2011. jan. 11. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
áááááá nekem is ez van
2011. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tényleg?:O
2011. jan. 11. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
ennyivel minek akarsz elmenni ? ha minden gondolatommal elmentem volna akkor régen pszichiátrián ülnék
2011. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem akarok elmenni...

kérdezem, hogy kéne-e mert eléggé betegnek érzem a dolgot

2011. jan. 11. 17:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Ha nem rettegsz igazán tőle, akkor nem nagy a probléma.

Az a helyzet, hogy elvesztetted a biztonságérzetedet, mikor elváltak, megdőlt a sebezhetetlen, hős apáról alkotott képed, melyet egy normális kislány felépít magában az apjáról. Most, hogy látod, hogy ő is ember, ő is gyenge, talán látod a hibáit is, látod, hogy neki is vannak érzései és érzed, hogy neki is szüksége van egy nőre. Ennek ellenére nem kell tartanod tőle, mert tényleg szeret, de remélhetőleg jó apához méltóan, mint lányát szeret, és ne félj tőle, nem fog megkörnyékezni. Ez idővel el fog múlni, majd meglátod, csak még így egyedülállón is ki kell érdemelje a bizalmadat.

Nem kell neked pszichológus, majd később, ha ez a dolog egyáltalán nem akar elmúlni.

2011. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a dolog nemrég jött, és 3 éves korom óta el vannak válva, bár lehet mondasz valamit, mert mostanába elmond mindent... és sajnálom is, mert épp kikosarazta a szerelme :/
2011. jan. 11. 17:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát te egy tinilány vagy, aki attól fél, hogy megkörnyékezi az apja, pedig ennek halvány nyoma sincs ... basszus, a nyelvemen van a pszichológiai megnevezése ... mindegy, egy a lényeg, pszichomókushoz fordulj bizony!
2011. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyettértek az eddigi válaszolókkal, talán még hozzá tenném azt (bár nem tudom mennyi idős vagy)), hogy nekem ugyan nem váltak el a szüleim, de amikkor úgymond elkezdtem nővé válni testileg (12-13 évesen) én is sokkal szégyenlősebb lettem. Előttem volt, hogy bementem bátyámmal beszélgetni miközben fürdőtt mostmár az is feszélyez ha a szobában van miközban öltözök pedig nem néz erre de mégis tudom, hogy ott van. Apukámmal ugyanez a helyzet. Szerintem ne aggódj ezen, mert ennél sokkal nagyobb gondok is vannak az életben. Minden jót.
2011. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!