Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltékeny vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok! Mit tegyek? Ez már szerintem beteges!

Figyelt kérdés
Na szóval a barátom állandóan bejelölget mindenféle közösségi oldalon nőket!Na engem ez nagyon aggaszt hisz tuti hogy nem ismeri őket!!!Nem merek szólni, és nem is fogok nem fogok emiatt patáliát csapni, csak magamat őrlöm.Nem tudom kivel megbeszélni.Légyszi mit tegyek ilyenkor amikor bejelöl egy csajt.:( :)
2010. nov. 18. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el, és legyen olyan barátod, aki nincs fönt ezeken a hülye oldalakon.
2010. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért ne jelölhetné be őket? nem biztos hogy azért jelöli be mert hajt rá, lehet hogy menőnek hiszi magát ha sok csaj ismerőse van.. egyébként a kapcsolat alapja a bizalom, ha nem bízol benne akkor..?
2010. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vágd pofon
2010. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves első hozzá szóló mi bajod van a közösségi oldalakkal?

Kedves kérdező nem normális ez amit párod csinál! Én biztos nem tűrném el !:S

Próbáld meg beszélni vele!

Amúgy mióta vagytok együtt,hány évesek vagytok?

2010. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul kiírta a telefonszámát,csak ezt kihagytam!Egyébként 4hónapja vagyunk együtt és 18évesek vagyunk!
2010. nov. 18. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem van barátnőm eszembe se jut más csajokat nézegetni. Kerülöm a feszültséget és ha járok egy lánnyal akkor nem azért hogy őt idegesítsem mindenféle fassággal. PONT. Hagyd el és járj olyannal aki megbecsülne és nem idegesít minden trutyival.

Azért sztárolja magát, mert amúgy a kutyának nem kell (csúnya rusnya kinézete végett) és bízik abban hogy egyszer majd rajtad kívül lesz még egy nője!!! Mert ez a menő ez a trendi. Meglátod igazam lesz.

21/F

2010. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelölj be te is mindenféle ismeretlen (helyes) pasikat közösségi oldalakon, az se baj, ha beszélgetsz is velük, hátha a végén még találsz jobbat is, mint a mostani.

Egyébként meg beszéljétek meg, miért jó ez neki, mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik. Ha nagyon fontos vagy neki, megérti. Ha nem érti meg, kevésbé vagy fontos neki. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak hogy nem annyira, amennyire neked szükséged lenne rá.

2010. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!