Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a gyerek sokáig repkedett örömében (akár 6 éves korig is ) és nem autista?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 14:56
 1/10 krisztivan ***** válasza:

Húgom,talán még 8 évesen is"repkedett" .Igaz Ő olyankor amikor unatkozott az asztalnál(pl.)De igen érdekes volt látni.

Semmi baja és már 22 éves:-))

2012. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Örömében, izgalmában, stb. De ő autista. És a repkedésen kívül sok egyéb tünet is volt, szóval a repkedés önmagában nem sokat jelent, de a többi tünettel együtt már igen.
2012. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
öcsém is repkedett kb 6-8 éves koráig és semmi baja most 13 éves
2012. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi az a repkedés? ezt hogy kell elképzelni?
2012. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg, mi az?

Azért kérdezem, mert az Én fiam 1,5 éves kora körül csinált szárnycsapkodásra emlékeztető mozdulatokat amikor tetszett Neki valami, de csak rövid ideig. Most 3,5 éves és azóta sem volt ilyen.

2012. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy képzeld hogy csapkod a kezeivel mint egy kismadár.
2012. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő álmom volt gyerek koromban, hogy csapkodok a kezemmel, ahogy leírtad és felemelkedtem az első, majd a második emelet magasságába és lassan lebegve ereszkedtem vissza a földre álmomban. Aztán lábbal is besegítettem, tapostam a levegőt és még "feljebb szálltam" Ez az álom élmény még most is kellemes emlékeket ébreszt bennem, még ötven év fölött is, habár már évtizedek óta nem álmodok ilyent.
2012. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem mondani, hogy mindig imádtam a galambokat és csodáltam amikor röpködtek, talán azért volt egy időben sokszor ez az álmom.


Bocs, ha nem teljesen témába vág, de ezt idézte fel bennem.

2012. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van köztetek olyan akinek a gyerek sokáig repkedett örömében (akár 6 éves korig is )"


Nekem van egy nevelt gyerekem, aki 2008 szept 04.-én született. Kb. két-három hetes korában kezdett repkedni, amikor már annyira megerősödött és kifejlődött.

Már négy és fél éves és egyre erőteljesebben repked.


Azért mondom, hogy nevelt gyerekem, mert amikor megszületett, akkor elment az anyja és a kicsit magára hagyta. Végül én neveltem fel. Kis korában én etettem, itattam és tisztába tettem, mintha a sajátom lenne. Ahogy egyre cseperedett, egyre inkább próbált repkedni.


Azt még nem mondtam, hogy Ő az erkélyen született és egy gyönyörű, szürke hátú fiú galamb. Minden reggel kirepül és később amikor kinézek az ablakon, ki válik a kőröző-repkedő galamb csapatból és ide száll a vállamra és boldogan mondja a fülembe amit tanítottam neki turbékolásként. A fülembe búgja mély öblös hangon "gyönyörűűű gyönyörűűű" ez a neve! :) Igazán imád repkedni a drága. Ez teljesen komoly. A repkedésről nekem nem juthatott más az eszembe mert más féle gyereket még tényleg nem láttam repülni.

2013. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A nővérem még most is repked néha, pedig 28 éves.

Egyszerűen, ha izgatott, vagy örül valaminek, ez a reakciója.

Nem auti.


Egyébként szerintem nincs olyan ember, akiben semmilyen autista jellemzőt ne lehetne felfedezni. A gond az, ha egyszerre több is megjelenik.

2015. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!