Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek megalázó dolog?

Szerintetek megalázó dolog?

Figyelt kérdés
Néhányan hangsúlyozzák, hogy ha a gyerek az arcára kap (vagyis pofont) az sokkal megalázóbb mint ha a kezére vagy fenekére kapna.
2012. szept. 18. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Én megkérdezném aki kapta a égető piros pofont, hogy és utána másképp viselkedett e.

Vagy utána is neki állt följebb, hogy hogy mertek vele bánni.

Bizony van akinek egy jó időben elsütött jól jön, és egyből helyreteszi.

És ebből egy elég

Ha már több kell, akkor más gondok vannak, ott több se fog érni semmit, azt másképp kell kezelni.

Egyébként épp az lehet valóban a lényege, hogy épp így érezze magát az illető a viselkedése miatt, és ezt nem akarja átélni többször, ezért lesz rá hatással.

2012. szept. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nézd, helyzete válogatja: én egyszer ütöttem pofon az enyémet, mert annyira belehergelte magát a hisztibe, hogy attól féltem rosszul lesz. Azzal ki lehetett billenteni abból az állapotból. Azóta tudom már, mivel lehet elejét venni, úgyhogy többé nem fordult elő.
2012. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

milyen módszerek vannak?

milyen büntetések, amik "jók"?


Vagy megtehet mindent következmény nélkül? nevelje majd az élet?

2012. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Épp tegnap láttam, hogy egy 5 éves kisfiú leköpte a testvérét erre az anyukája lekevert neki egy pofont. Szinte azonnal kirajzolódott az ujjak helye a bal arcán. Olyan piros volt, hogy nagyon.
2012. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lehet ezen nem érteni? Csukd be a szemed, dőlj hárta és képzeld el, hogy valaki felpofoz. Mondjuk mások előtt. Nem megalázó? Hogy csak úgy joga van megütni épp az arcodat? Az arc az egész ember, a lélek jelképe. A kéz nem. Ennyi.
2012. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na jó azért az érthető, hogy elborul az ember agya, ha a gyerek leköpi a másikat. Szóval itt már éreztetni kell, hogy ez naggyon durva volt...
2012. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!