Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyermekpóráz...

Szerintetek a gyermekpóráz hasznos dolog? Szerintem megalázó. A gyerek mégiscsak ember, nem szabadna pórázon tartani. Azt a gyereket amelyik nem fér a bőrébe meg kéne tanítani hogy rendesen sétáljon

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:38
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
25%

:O Azért az durva. :S

biztos van más módszer:S

2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
Amerikában szinte minden kisgyerek pórázon van. Ott nem tartják megalázónak. Egyébként vannak hyperaktív gyerekek, akiket másképp nem lehet irányítani, nyugodtan sétélni velük.
2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 zsuzsabazsa ***** válasza:
62%

Tulajdonképpen hám pórázzal. Én is használtam de csak rövid ideig.

Egyáltalán nem volt ciki.

2011. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
26%
Marhára megalázó.
2011. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
Hasznos. Én Londonban szinte minden gyereken láttam. Budapesten talán nem olyan fontos, de hatalmas tömegben (pl. karácsonyi vásár) mindenképpen jó. Az ember nem kap 5 percenként szívinfarktust, h hol van a kölök. Ezzel nem lehet sztem belemászni a kis lelkébe, még mindig jobb, mint ha 5 percenként ráordítanál, hogy hol voltál már megint? És gyere vissza stb.
2011. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem praktikus. Először külföldön láttam ilyet. Akkor nagyon fura volt, de belegondolva nagyon megkönnyíti az anyuka helyzetét. Vásárlás közben, csomó cuccal elég nehéz odafigyelni egy gyerekre. Így sokkal biztonságosabb. Nem rohanhat ki az útra stb.


Ja és nem úgy kell elképzelni, hogy a gyereken egy nyakörv van, hanem belebújtatják egy hámba. Olyan mintha egy kis mellény lenne rajta.

2011. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
46%
Szerintem egy olyan gyereknek, akivel tud bánni a szülő, és engedelmes, elég megalázó. De egy kezelhetetlen gyerekre jó ötlet.
2011. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Mit szólnátok ha egy ha egy hám lenne rajtatok,nem tudnátok sehova se menni,mert a szülő visszarángat?
2011. jan. 13. 18:47
 9/39 zsuzsabazsa ***** válasza:
61%

Nem hiszem ,hogy a hiperaktív gyerekeknek találták ki.

Tudod mikor már lent vagy a kisgyerekkel órákig csak csatangolsz, hogy kellő képen elfáradjon és haza akarsz már menni de ő még mindig az ellenkező irányba menne akkor igen csak jó volt a hám.

2011. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Affenét.Léteznek olyan nevelési módszerek hogy a gyerek ráhallgasson.Ahhoz nem kell egy kutyával egyenrangúnak nézni
2011. jan. 13. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!