Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem akar más ruhát, mit...

Nem akar más ruhát, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 és fél éves kisfiam nem akar felvenni más pulóvert és polót, csak azt az egyet, amit szeret. Sír, ordít és puérra vetkezik, ha mást akarunk ráadni. Most mit lehet ilyenkor tenni? Az apjának durcázik csak, ha átöltözteti, de nekem ordít. Mit lehet tenni iyenkor?
2012. nov. 30. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Vennék olyat 10 egyformát!!!
2012. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
a legszükségesebb darabokat kimosnám minden este,aztán csak megunja egyszer. egyébként pulcsit, nadrágot én magam is többször veszek fel egyet egymás után. ha egy kicsit foltos lesz neki,ott megdörgölöd vizes szivaccsal vagy körömkefével. a pólóját elég csak átöblíteni,aztán az megszárad a fűtőtesten reggelre. gatyát,zoknit csak hajlandó minden nap mást venni. aztán imádkoznék h ne tartson sokáig ez a dili :)
2012. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Golan Trevize ***** válasza:
52%

Áztasd be langyos vízbe.

Mondd azt, hogy ki kellett mosni, és még vizes.

Mutasd is meg neki.

Ha úgy is hisztizik, akkor a fürdőszobában add rá vizesen.

Inkább kérni fog másik ruhát.

2012. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Lehet elvinném, hogy akkor válasszon magának még olyanokat, amiket szeret.
2012. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
csak ne engedjétek hogy diktaljon nektek.tul kicsi ahhoz hogy mindenben o dontson!!jo tanács!
2012. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezzel már próbálkoztunk és leült és azt mondta, hogy ő megvárja, míg megszárítom hajszárítóval:)Borzasztó.
2012. nov. 30. 18:44
 7/17 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Szerinted hol kapok még egy olyat, az az 1 volt! Meg pont az lenne a cél, hogy ne ugyanabba menjen!
2012. nov. 30. 18:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van kedvence,ha rajta múlna,csak azt viselnè.Viszont ő megérti,ha vizes.Arra is gondoltam,amit már ìrt valaku,hogy veszek még belőle pár darabot.
2012. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be, hogy azt mondtuk, vegye fel az ugyanolyan nadrágját/pulóverét, mint amilyen apáé. Nem volt persze egyforma, de így átvette legalább a bélelt nadrágot itthoni melegítőre, csak színben hasonlítottak.
2012. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok, vatera teszvesz!

Nálunk is volt ilyen korszak, és össze vadásztam 5 egyforma felsőt a kedvencé ől, igaz volt ami 98-104-110 volt, de ugyan az volt!!!

2012. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!