Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyereknevelés erőszakkal?

Sotihasznalo kérdése:

Gyereknevelés erőszakkal?

Figyelt kérdés

(Ez egy elméleti kérdés.) Indokokat szeretnék gyűjteni a gyerekverés mellett illetve ellen. Szeretném tudni mi a véleményetek, illetve miért vagytok azon az oldalon amelyiken vagytok.

Ugyanis egy fogalmazást készülök írni a témában és érdekel az interneten járók véleménye illetve indokaik.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 3. 19:16
1 2
 11/14 EffyStonem96 válasza:
100%
Utolsó! Ugye? Totál egyetértek. Viszont, mint mondtam, a lelki terror rosszabb mint a testi erőszak szerintem... ( első voltam)
2012. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
87%

Viszont a testi erőszak is lelki terrornak számít, ugyanis pont azok bántják a gyereket, akiket a legjobban szeret, és akiknek a legjobban a szeretetére van szüksége. Ha a gyereket bántják, úgy érzi, nem is szeretik igazán. Ha tehát nem érzi feltétel nélkülinek a szülei szeretetét, akkor ez gyakran ismétlődve súlyos hatással van az önbizalmára, és bizonytalanná válik.


Kedves Kérdező! Megírtad már a fogalmazást? :) Hogy sikerült?

2012. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek hogy írt !

kedves utólsó köszönöm kérdésed megírtam nem tudom hogy sikerült (mert németül írtam ).

köszi a segítséget mégegyszer mindenkinek

2012. dec. 10. 19:55
 14/14 anonim válasza:
81%
Gyerekneveléshez három dolog szükséges: szeretet, ellátás, fegyelem!! Régi időkbe bevált módszer volt a szíjazás, mégis embereket tudtak nevelni a gyerekekből, nem úgy mint manapság. Nem az eszetlen erőszakra gondolok, mert a gyerek mindig tudta, hogy miért kapta a verést. láttam én már sok kisgyereket, akikre ráférne egy kiadós fenekelés.
2012. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!