Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 5 éves kisfiam egyik napról a...

5 éves kisfiam egyik napról a másikra teljesen megvadult. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Rugdos, üt engem az utcán, harap, már több, mint 1 hete. Előtte ilyet nem csinált, normálisan el tudtunk menni boltba, postára, stb, most meg a pár perces hazaúton is őrjöng. Mit csináljak vele? Nagyon kiborít.
2012. dec. 14. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet csak ő 4 éves és lány. Én sem tudok már mit kezdeni vele. Eddig bármit mondtam neki, szót fogadott most meg...

Bár kistesó fog érkezni, lehet ezt érzi. Remélem mindkettőnknek könnyebb lesz:)


19hkm.

2012. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen tönkretesz. Egy irtózatos nagy kudarcnak tartom az egészet, úgy, ahogy van. Az oviban jól viselkedik, itthon meg maga a pokol.
2012. dec. 14. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Az enyém az oviba sem 100-as:)

Kérdezték, hogy nem volt valami veszekedés vagy ilyesmi. De nem volt, fogalmam nincs mi válthatta ki ezt:(

2012. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2,5 évesen is ezt csinálja:(Sajnos semmi nem használ nála:(
2012. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen hazaértünk, bezavartam az ágyba, most alszik. Azt hittem, a dackorszak már lecsengett, de akkor sem viselkedett így. Amúgy sokszor jövünk-megyünk a kistestvérével, de most legszívesebben elbújnék, szégyellem magamat, magunkat.
2012. dec. 14. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy rajtad múlik.

Elképzelhető, hogy az oviban érte valami, esetleg fenyítik (is), és ott ezért viselkedik jól, ami sajnos belefojtja a feszültséget a gyermekbe, és melletted engedi ki.


Tehát valami érhette az utóbbi időben, ami feszkót vált ki nála; ez történhetett az oviban, vagy másutt.


Ezen kívül egy közelmúltbeli esemény is közre játszhat:

pl. rokon halála, költözés, orvosi kezelés, stb


Kapott mostanában oltást a gyermek?

2012. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hálistennek helyreállt a rend. Nem tudom,mi váltotta ki ezt a másfél hetes őrületet, de remélem, vége. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 15. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt...? Ilyen biztos vagy ebben?
2012. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma is semmi gond nem volt vele. Létezhet, hogy a nagy Mikulásosdi-csokievés, sok édesség kihozhat ilyet egy gyerekből, túlpörög tőle? Másra nem tudok gondolni.
2012. dec. 18. 13:41
 10/10 junior1234 válasza:
Az öcsém akkor vadult így meg amikor új hiperaktív padtársat kapott. /1.osztály/
2012. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!