Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol lehetne az iterneten a...

Hol lehetne az iterneten a visszafelé számolást tanítani a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon fontos lenne!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 12. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold vele intenet nélkül...
2013. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az enyém a mikró digitális órájáról tanulta meg :)

szemben ül vele minden evésnél

2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
MIért kell ehhez az internet???????????????
2013. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a net miért fontos, de kerestem ilyet. Sajna magyarul nincs, de hozzá mondhatjátok , ha leveszed a hangot:


http://www.youtube.com/watch?v=x_O0YiUFtxc


A másik lehetőség, hogy felveszed magad, ahogy elmondod a számokat visszafelé, diktafonnal, mikrofonnal... és aztán azt játszátok le újra és újra.


Én is azt gondolom azonban, hogy a legjobb, ha leültök egymással szemben, egyet ő mond, egyet te, és együtt gyakoroltok. Uncsi? Nem lehet egyedül hagyni a gyereket, hogy "csináld csak"? Hát igen. Sajnos így van.

2013. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ő fogyatékos... azért kértem a segítségetek
2013. jan. 13. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az interneten keresgélj, hanem használj vele eszközöket, főleg ha fogyatékos. Sokkal kézzelfoghatóbb számára, ha látja, mutatja, elveszi, stb.


Nem írtad milyen számkörben kellene, de mondjuk legyen 10-es számkör. (Ha nagyobb számkörről van szó, akkor is érdemes 5-tel, 10-el kezdeni, mert amíg az nem megy, hiába gyakoroltatnád nagyobb számról indulva.)

Kiraktok pl. 10 babszemet, és mindig elvesztek 1-et. Közben mondod a számokat. Vagy számegyenesen lépkedtek egyesével visszafelé.

2013. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!