Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hiperaktív gyerekek anyukája!?!

Hiperaktív gyerekek anyukája!?!

Figyelt kérdés

Hány évesen volt a legnehezebb időszakotok?

Nekem 6 éves de mintha súlyosbodna az állapota. Egyre nehezebb... :(

Nálatok voltak hullám völgyek az állapotában?


2013. márc. 6. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Hullámhegyek-völgyek mindig vannak, és lesznek is. Az enyém 7 éves, most dackorszak is közrejátszik, iszonyatos nehéz vele néha. Az egész családot megviseli, és a házaséletre is ráteszi a bélyegét. Az enyém szeptemberben megy iskolába, hát, tartunk tőle. Minden azon fog múlni, hogy kölcsönösen szeretni fogják-e egymást a tanítónénivel. Mert ha nem, egy rémálom lesz neki az iskola, és nekünk is. Mindig csak azt tanácsolják, hogy nyugi, türelem, majd egyszer kinövi, türelmesen bánjunk vele... Mindenhova hordjuk, ahova csak lehet, jár uszodába, jár gyógytornára, jár néptáncra, jár hittanra, jár lovagolni. Ennek ellenére ha itthon van véletlenül, akkor unatkozik, szenved... Nagyon nehéz időszak az biztos. Nektek diagnoztizálák is, vagy csak szerintetek hiperaktív?
2013. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk még hozzájön, hogy a család egyik fele nem képes ezt belátni, hogy ilyen a gyerek, és minket bántanak folyton, hogy képzelődünk, meg nem tudunk gyereket nevelni.Ez a legrosszabb az egészben.
2013. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2013. márc. 11. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

SZia! Az én hiperkém májusban lesz 10 éves. Nekünk iskoláskora óta egyre rosszabb a helyzet. AZ oviban szabadság volt, elkönyvelte mindenki mozgékonynak, de az iskolai kötöttségeket nehezen viseli. Nem bír napi nyolc órát a padban ülni, és hiába igyekszik megfelelni, de a mozgáskényszere előjön máshol, hintázik a széken, kopog az ujjával, pislog, babrál. A tanárok pedig nem szeretik az ilyen gyerekeket. Kétségbe vagyok esve, és nagyon fárasztó is, mert este, munka után próbálom vele pótolni a mozgást, biciklizni stb, de hát nekem ez már fárasztó, meg hát ott a házmunka, egyéb gondok is.

A tiéd iskolás már?

2013. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
44%
amikor először speedezik
2013. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mèg nem, majd szeptembertol.de már előre rettegek... nem lesz egyszerű menet az biztos. Kicsit össze kapartam magam mert elfogyott az erőm mikor kiirtam a kérdést. Úgyhogy csak kitartás mindenkinek.
2013. márc. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!