Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen egy hiperaktív gyerek?...

Milyen egy hiperaktív gyerek? Az én fiamra is jellemzőek a hiperaktív gyerekek tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Hihetetlen szélsőséges viselkedést produkál, főleg akkor rossz amikor olyan személlyel van, akit már megszokott, mert egy darabig tud viselkedni, ha én nem vagyok ott.Az én fiam 2 éves koráig nagyon rosszalvó volt, mindig mindenért hisztizik, üvölt mint a sakál, megnyugtatni nem lehet. 2,5 éves koráig mesét se nézett, mindig 100%-os figyelmet követelt, oviban egyedül játszik, nem ugrál nem rombol vagy dobál szét mindent mint itthon-legalábbis nm mondták, de alig lehet beszélni az ovónőkkel. Amikor kimozdulunk az 100%, hogy ő kiakad valamin, bármi kihozza a sodrából, alig lehet vele megjelenni. Nem tudja az érzelmeit kezelni, az örömből is csapkodós azonnal hisztizés lesz.

A lányommal összehasonlítva a fiam 10x annyi idegez, erőt és enegrigát igényel, kicsit olyan mint egy energia vámpír és sosem elégedett, telhetetlen..most csak a rosszat írtam le, millió pozitív tulajdonsága van, de a kérdés miatt gyűjtöttem össze a dolgokat.


2012. jan. 3. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az oviban órákig, egész nap renben van akkor nem hiper

hid el az ővónők rég a véresdet szívnák hogy vidd dokihoz hogy délutára vidd el.

Nevelési tanácsadóba segitenek lehet féltékeny, érezhet családi konfliktust, lehet nem vagytok elég következetesek otthon.

2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!