Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam 15 honapos,1 honapja...

A fiam 15 honapos,1 honapja megszületett a kishuga. A hugival nem agressziv simogatja, de velem igen és nagyon hisztis lett, földhöz veri magát. Remélem ez csak 1 korszak, probälok jobban foglalkozni vele, de nem javul. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Féltékeny a hugira átmeneti de embert probáló időszak,

foglalkoz vele amenyit lehet vond be a baba gondozásba,

idővel javul a helyzet sopk kitartást kivánok.

2013. márc. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Hisztikorszak elején jársz, van akarat, de nincs elég ész.

A lányom 3 éves és még mindig a földön fetreng néha. Még 5 évest is láttam hisztizni a játszótéren a nyáron.

Majd eléri a 6 éves kort és iskolába megy és leszokik a hisztiről. Két gyerek esetében a szenvedés 12 évig tart.

2013. márc. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat
2013. márc. 13. 13:14
 4/4 anonim válasza:

Kicsit régi a kérdés, de hátha másokat még érdekel:

szerintem is testvérféltékenységről van szó.

Az én fiam is "hidegen" viselkedett velem, miután a tesó megszületett. Néhány hét alatt elmúlt, de nagyon odafigyeltem rá, hogy ha lehet, minden nap legyen közös időnk, amikor a tesó nincs ott (pl alszik) és mi olyan közös tevékenysége csinálunk, amiben örömét leli (pl. meseolvasás).

2013. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!