Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A ti gyereketek is furcsa ha...

A ti gyereketek is furcsa ha sokat nézi a Boomerang tv-t?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy amikor a lányom sokat nézi a boomerang tv-t akkor éjjel hiába visszük a helyére, mindig visszajön mellénk. Ez a boomerang effektus? Lehet, hogy inkább a nóta tv-t kellene nézetni vele, mert akkor inkább nótázna kicsit. A fishing & hunting adót be sem merem kapcsolni ha ébren van, mert a horgászat még csak-csak, na de a vadászat már kissé meredek lenne. Előre köszönöm a válaszaitokat, legyen szép és vidám napotok.

2013. márc. 22. 16:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Meghalok XDXDXD
2013. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 princessluna33 ***** válasza:
44%

hány éves a lányod? paprika tv? megőrültél?

azért vannak a meseadók hogy azt nézze a gyerek!

ne vedd már el az örömét!!A paprika tv nem gyerekműsor!!

az én gyerekem is néz mesét mégse csinálja azt mint a tiéd!!

ha meg paprikát kell néznie abból hiszti lesz!!

nálam a gyerek azt néz amit akar!!

2013. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk a tv-n kívül én sem korlátozom. Ha a plafont akarja nézni, akkor a plafont nézi. Bár a legszívesebben a pókhálót nézi a sarokban. Viszont a múltkor egy idős nénit nézett a buszon, mert ronda szemölcs volt az orrán. Na ekkor a száját is eltátotta. De volt, hogy szimplán csak nagyot nézett és ebben sem akadályoztam meg.
2013. ápr. 11. 13:25
 14/23 princessluna33 ***** válasza:
48%

a gyerek nézze gyerekcsatatornát!! ne a paprika tv-t...

én engedem nézni a gyerekemnek a gyerekcsatornákat mert az a NORMÁLIS ha azt nézi nem azt vacak paprika tv-t!

2013. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is paprika Tv-t nézetek a gyerekkel. Már ő főzi az ebédet és a reggeli kávémat is ő készíti. ;)
2013. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nektek milyen "pihent agyatok" van! :-D Jót nevettem, köszönöm kedves kérdező és persze válaszolók.

Ezt kipróbálom én is, TV paprikát nézetek velük, hátha megfőzik az ebédet helyettem. :-)

2013. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól a hal a tortánt is nézheti, csak attól tartok, hogy rosszul értelmezi és halat rak a tortára.
2013. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én azért vigyáznék a helyedben! Néha muszáj a gyereknek korlátokat szabni!

Amikor az én gyerekem nézi a pókot a sarokban, 20 perc után le szoktam takarni. Mármint a gyereket.

Amúgy a TV meg nálunk mindig le van takarva. Szerintem ez így a jó!

2013. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A takarással is vigyázni kell. Én a múltkor állva takartam le a gyereket. Azt hitte állólámpa, este alig lehetett lekapcsolni. Múltkor valami természet filmet nézett a mamájánál. Lepkehálóval kellett befogni, mert dongott a csillár körül.
2013. máj. 12. 15:15
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a legjobb! Mindig sírok a nevetéstől:D Köszönöm kérdező:))))))))
2013. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!