Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyerekkorban a tüdőasztma...

Gyerekkorban a tüdőasztma gyógyítható?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyermekorvosoddal konzultálj. Amennyiben időben kezdődik a kezelés, a tünetek jelentősen mérsékelhetők. Iskoláskorára szinte megoldható a probléma. Biztos hallottál már a sókamráról, már sok óvodában, bölcsiben is építenek ilyet.
2009. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinél igen valakinél nem.Nem gyógyítható,vagy kinövöd vagy nem,gyógymód nincs rá a tüneteket lehet enyíteni.Én az AREC száraz sóterápíát javaslom(de csak és kizárólag ezt,a sóbarlang sz@rt sem ér)...ismerősöm 30%os tüdőfunkcióját 98ra vitte fel...
2009. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy 17 éve vagyok asztmás,az összes kezelést végigjártam és az AREC segített
2009. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A húgom gyerekéről van szó! Most voltak kórházba! 2 éves a gyerek! Születésekor 2X is újra kellett éleszteni
2009. szept. 19. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Párom pici korában asztmás volt rendesen :( Szerencsére ő kinőtte.
2009. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha születéskor 2x is újra kellett éleszteni, akkor valószínűleg a tüdő volt még éretlen. Nem volt esetleg koraszülött, vagy kissulyú újszülött. Ebben az esetben, is két esélyes a dolog, vagy a tüdő fejlődése nagyon beindul, vagy pedig rosszabbodni fog.
2009. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is két asztmás gyerekem van. 7 és 5 évesek. Tapasztalatom szerint nem gyógyítható, hanem kezelhető. És kinőhető. A nagyobb már csak évente 1-2 alkalommal fullad be enyhén! Az eddigi havi súlyos fulladásokhoz képest.
2009. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én azt tanácsolom ,szakorvos véleményét ki kell kérni, ,többször kell vinni olyan helyre ahol sok fenyő erdő van jól szűri a levegőt ,vagy szanatóriumba ,ahol felügyelnek rá , és segítik a gyógyulását,ki is nőheti a kamaszkor még sokat segít ,fontos ne dohányozzon körülette otthon senki,legyen a szobájában ózonizátor ami frisíti a szoba levegőjét ,mihamarabbi gyógyulást .üdv Zsóka
2010. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!