Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Alvásprobléma vagy normális,...

Alvásprobléma vagy normális, hogy 4 éves fiam rendszeresen beszél vagy kiabál álmában?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó alvó, kb. két évesen jutottunk el odáig, hogy "csak" 1-2x kellett ránézni. Aztán volt pár hónap viszonylagos nyugalom, aztán megint elkezdett dumálni. Sajnos én mindig felébredek, pedig külön szobában alszunk.Nagyon ritkán tudom csak végigaludni az éjszakát és ez nagyon fárasztó. Nem történt nagy változás az életünkben, ezért nem tudom, mi lehet az oka. Homeopátiát már próbáltuk, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Mit tegyek?


2013. máj. 10. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes ,valószínű pavor nocturnusról lehet szó,ki fogja nőni.
2013. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Apum még 50 évesen is dumál/kiabál álmában. Általában munkát, de van, hogy viccesebbeket (pl. Hajts, kocsis, hajts, ha sietünk, 1 óra múlva odaérünk. :D). 16 éves húgom csak értelmetlenl mormog, nagyon ritkán beszél értelmesen.

Szerintem nem kóros állapot, de ha gondolod, vidd el házidokihoz, hogy ő mit javasol.

2013. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is a pavorra szavazok. az nem jelent semmi bajt, kinövi.

egyéb téren minden rendben a fejlődésével? mert ha igen, akkor ne aggódj.

2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nagyon jól lehet korrigálni a korábbi traumákat.


Vidd el egy gyerekpszichológushoz! De nagyon érdeklődj utána hogy kihez. Jóhoz vidd. Ha érdekel cím tudok olyat mondani akiről tudom hogy oldott már meg alvászavarokat gyerekeknél. Gyógyszerről szó sem lehet!


Fontos: hogy nem valószínű hogy magától meg fog oldódni a probléma és később nagyon megnyomoríthatja az életét.

Osztálykiránduláson, tanulmányutakon stb... mások is hallani fogják és kiközösíthetik miatta. Arról nem is beszélve hogy a szomszédba is áthallatszódhat és akkor "szájára veszi a falu..."


Tehát az a határozott javaslatom hogy ne ülj ölbe tett kézzel! Konzultálj hozzá értővel mert tönkre mehet az élete.

2013. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4folyt.


természetesen majd a szakember mondja meg hogy mi legyen de ne bízd a szélre!

2013. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 16 éves létemre szinte minden éjszaka beszélek, járkálok, és legtöbbször nevetek. (Legalább boldogak az éjszakáim..:D). Minden este úgy fekszem le, hogy félek, hogy kimegyek az erkélyre, vagy ilyesmi.. :/ Egyszer meg akartam ütni a nővéremet is, de "elhárította".

Ilyenkor néha még beszélgetni is tudnak velem. Kirándulásokon, táborokban néha elég...izéé.. ://


16L

2013. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van...
2013. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!