Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális, hogy a 7éves lányom...

Normális, hogy a 7éves lányom belekakilt a kutyának kitett alomba? A wc-ben van kitéve neki és a Lányom inkább odacsinált.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy azt játszotta, hogy kutya...szerintem ez totál defektes dolog...ki mit gondol, baj van a kis agyában, vagy mi is csináltunk sok marhaságot? Én ilyenre nem emlékszem....
2013. ápr. 14. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

"Totál defektes dolog"

Igy ir egy anya a lányàról?!

Szerintem kamu kérdés.

2013. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
53%
példaanya -.-
2013. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
El kell neki magyarázni, hogy nem szabad, de valszeg csak játszott nincs ebben semmi. Mi ennyi idősen egy barátnőmmel azt játszottuk, hogy úgy pisilünk mint a fiúk, hát kellett utána takarítani.
2013. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De édes. :) Miért lenne defektes? Persze azért el kell neki mondani, hogy ez így nem okés.

De akkor is édes. Én halálra nevettem volna magam.

Viszont szerintem te légy kicsit lazább...

2013. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó! Gondolj mar bele, hogy egy het eves az minimum elsős mar. Szerintem nem édes. A suliban is majd igy csinál?
2013. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ettől még nem defektes.

Viszont azt nem tartom normálisnak, hogy a kutyának a lakásból wc-t csinál valaki, a kutya intézze a dolgát odakinnt...

2013. ápr. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
A kutyának nem kell almot csinálni!!!! Az a macskának kell! Elég furcsán nyilatkozol a saját gyerekedről. Nem, nem normális dolog, hogy a 7 éves gyerek a WC mellé sz.rik a földre.
2013. ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Az nem normális, ha valaki így beszél egy 7 éves kisgyerekről, hogy defektes, pláne a saját gyerekéről!
2013. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
El kéne olvasni a kérdést és a kommentemet, mielőtt bárki is válaszolna...nem a gyerekem defektes, hanem amit csinált. Szerintem totál nem normális dolog. Talán elhanyagoltam mostanában, hárman vannak tesók, figyelemfelhívás lenne? Nem tudom, laza vagyok de ez túlmegy a laza vagyok vagy nem kérdéskörön. Sajnos az egyik gyerekem autista gyanús, és elég sokat foglalkoztam vele mostanában, ezért gondolom, hogy esetleg elhanyagoltam Őt. Nagyon szomorú vagyok miatta.
2013. ápr. 15. 22:22
 10/16 anonim ***** válasza:
nyugi ennek semmi köze az elhanyagoláshoz, egyszerűen játszott.
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!