Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Járt már valakinek a gyermeke...

Járt már valakinek a gyermeke fejlesztő tornán?

Figyelt kérdés
Októberben tölti kisfiam a 3- életévét ,de meg vagyok ijedve vele kapcsolatban és mindig kérdezem magamtól mit csináltam rosszul ? Elvittem a beszédjavítóba mivel csak halandzsázik nagyja részt, ott mondták kell a torna így azon is túl vagyunk felmérték , kiderült nem csak a beszédindító torna kell hanem az úgy nevezett (Írisz-torna ) is ! És a kortársaitól igencsak le van maradva nem csak beszéde miatt , bölcsis lett most ebben a hónapban de a bölcsikbe nem fejleszthetik :( pedig régen volt lehetőség erre is .... Nem öltözködik egyedül, nem beszél a babát úgy mondja Dada inkább a T D betűket használja a halandzsába is ,és csak mondj mondja a halandzsát ,azt észre vettem hogy eléggé kötött a mozgása ! Tényleg jók ezek a tornák ,volt már valaki hasonló helyzetbe , valójában elindul a normális beszédfejlődés ?? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 16. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom is járt az óvodai logopédus tanácsolta, hogy vizsgáltassuk meg. Nagyon sokat fejlődött, érdemes csinálni!
2013. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg jók! Ha jártok "Ayres"-re és mellette már foglalkozik vele logopédus és otthon is csináljátok, amit kell, javulást fogsz előbb-utóbb látni. (Viszont lehet, hogy neki jó lenne logopédiai óvodai csoport, vagy olyan ovi, ahova integrálna beszédfogyatékos gyereket. Oda viszont csak Beszédvizsgálós szakértői papírral mehettek. A Beszédjavítóban kérdezz rá, hogy ők indokoltnak látják-e, vagy mehet majd normál oviba.)
2013. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia ! Mi most még maradunk bölcsibe 1 -évet :) És próbálnak a maguk módján ott is segíteni nekünk !
2013. máj. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!