Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ez a kisfiú beteg lehetett...

Ez a kisfiú beteg lehetett vagy "csak" nagyon borzalmas természetű?

Figyelt kérdés
A múltkor az egyik villamosmegállóban volt egy anyuka a kb 8-10 éves gyerekével. Szakadt az eső, mindenhol tócsák voltak. Az anyuka fogta a gyerek kezét, a gyerek pedig ugrált, és visított megállás nélkül, és folyamatosan (amíg én ott voltam is legalább 10x) földhöz vágta saját magát a vizes, saras aszfalton és visítozott és kapálózott a lábával. Az anyja mindig felszedte a földről, de folytatódott tovább. Nagyon beleivódott az agyamba ez a jelenet, és nem tudom eldönteni, hogy ez egy erőteljesebb hiszti volt-e vagy valami betegség.
2013. máj. 30. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettő lehetett. Látni és hallani kellene, hogy el tudjuk dönteni. Sokmindentől függ. Mozgáskoordináció, hangsúly, beszéd, stb. Ennyi alapján éppúgy lehet extrém hiszti, mint betegség.
2013. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyobb gyerek volt így valoszinüleg beteg lehetett! Egy egészséges 8-10 éves gyerek nem viselkedik már így!
2013. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem autista lehetett.
2013. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beteg.

Az anyukája higgadtan viselkedett és már tudta mit kell tennie gondolom.


A hisztinél az anyákon látszik, hogy sikítanának tehetetlenségükben. Pont ezért hisztizik a gyerek. Ha higgadt anya mellett látsz ilyen gyermeket, az biztosan beteg.

2013. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az anyukája kifejezetten higgadt volt, majdhogynem szenvtelen volt az arca. Akkor valószínűleg gyakori eset lehet.:S Azon lepődtem meg, hogy amikor egy idősebb hölgy elkezdte megdorgálni a gyereket a viselkedéséért az anya nem szólt közbe, hogy beteg a gyerek vagy ilyesmi. Nem szólt semmit. Mindenesetre nagyon szívbemarkoló volt az egész jelenet valahogy.:(
2013. máj. 30. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nézd meg a "Thomas után" című filmet. Nagyjából ugyanez a jelenet. Egy autista kisfiúról szól.

És az autizmus nem betegség!

2013. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ennél amúgy csak az a rosszabb, mikor odajönnek az idős hölgyek és simogatással próbálják csitítani az egyébként is önmagából kifordult gyermekemet... márpedig ha ilyen állapotban megérintik, az csak olaj a tűzre! Na, akkor már szoktam szólni, hogy ne érjenek hozzá, mert autista...
2013. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből tényleg nem lehet eldönteni. Lehetett egy rosszabb nap, amikor anyu már rezignált volt a hisztire, vagy megszokott, mert pl. autista.
2013. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyerekek nagyon okosak!Mindig megtalálják a kiskapukat hol lehet egy kis pluszt,előnyt kapni!Igen gyakori,hogy ott ahol tömeg van az ifjúság ott hisztizik! Ha otthon jó a gyermek akkor rendszerint a közösségben tombolja ki magát és fordítva is igaz.A gyermek kihasználta anyja tehetetlenségét mert ismeri annak reakcióját.
2013. jún. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!