Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni!...

Tanácsot szeretnék kérni! Hova lehetne fordulni, hogy a beteg kisfiú a lehető leghamarabb jó kezekbe kerülhessen? Nagyon fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akinek van egy 6 éves kisfia. A kisfiú halálos beteg, azt mondták az orvosok, hogy még a 10. életévét sem fogja megérni. Öröklött betegsége van, ami azt jelenti, hogy az anyukája csupán hordozó volt, és ezt a betegséget csak a fiú gyermekek kapják meg.

Az apuka azért dolgozik három munkahelyen is, mert szeretné minél hamarabb összegyűjteni az őssejt átültetésre a pénzt, amint mint tudjuk nem kevés pénz. Mivel a magyar állam az ilyet nem támogatja Kínába (azt hiszem) kellene kiutazniuk, hogy ez megtörténhessen.


A kérdésem az lenne, hova lehetne fordulni, hogy a kisfiú a lehető leghamarabb jó kezekbe kerülhessen, és meglegyen az esélye rá, ne csak 4 éve legyen hátra!


2009. máj. 12. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványok háza táján kellene szétnézni, más gyerekeken is segítettek, gyűjtést szerveztek, így hozzá tudtak járulni a műtét és az utazás költségeihez.
2009. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam, hogy ott kellene érdeklődni. Csak azért írtam ki a kérdést, hogy hátha gyűlnek a tanácsok, és akkor meglátjuk mihez tudunk kezdeni!


Köszönöm a választ!

2009. máj. 12. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha én járnék ilyen cipőben megkeresném a Fókuszt. Általában kapva kapnak a szívfájdító történeteken, és /de cserébe sokan segítenek.
2009. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, a média ebben az esetben sokat tud segíteni. Főleg ilyen helyzetben. Csak azt nem tudom, hogy apukát vajon rá tudnám e venni erre. De a gondolat nem rossz tényleg! Legfeljebb nemet mondd!


Köszönöm a te válaszodat is! :)

2009. máj. 12. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy tudom, hogy Ukrajnában is csinálnak őssejt beültetéseket, méghozzá majdnem 20 éve, így elég jó tapasztalatuk van már.

Krisztikének az idegrendszerével van valami, úgy tudom ő is kap őssejtet, de ha nem is, pénzgyűjtésben sok tapasztalata van az anyukájának, sokszor járnak Ukrajnában kezelésekre. Érdemes felvenni velük a kapcsolatot: [link]

Én az iwiw-en találkoztam velük.

2009. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Radiokkal (slager, petofi radio...stb.)felvenni a kapcsolatot, hogy mondjak be a kisfiu tortenetet, szamlaszamot ahova penzt lehet utalni.

Minel tobb radioba mondassatok be!

Az ismerosomnek egy beszelo papagaja tunt el, es bemondatta a radioba, es meglett a papagaj! Akihez a papagaj elrepult, beazonositotta a papagajt, felhivta a telefonszamot, es az ismerosom volt az, rettenetesen orultek.

Szoktam kapni olyan e-maileket amiben gyogykezelesekre kernek penzt. Ezek az e-mailek ugy kezdodnek, hogy add tovabb minel tobb embernek, ismerosodnek.

2009. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Igazán nagyon aranyosak vagytok!
2009. máj. 13. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!