Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet így nevelni a...

Hogy lehet így nevelni a gyereket? Minden szülő ilyen? Én sajnálom ezeket a gyerekeket.

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem, még csak 21 vagyok, de ahogy elnézem, minél többet látom ezt, annál kevésbé is akarok!

Látok szülőket bevásárlóközpontokban, parkokban, utcán, buszon, mindenhol.

És Én sajnálom a gyerekeket. Szegény gyerekkel úgy beszélnek néha a szülei, ha nem azt csinálja amit akarnak, hogy az eszem megáll. Velem így beszélne valaki, egyből ott hagynám!

A gyerek mondjuk nem akar a kocsiba beszállni, mennek a kocsi felé, és az anyuka húzza a gyereket maga után, és kiabál:"Megint mit csinálsz?! ssze-vissza mész! ELÜT EGY KOCSI! OTT JÖN, TE MEG KIMÉSZ ELÉ!"


A másik amikor valamit akar a gyerek, és nem kapja meg, akkor elkezud sírni, és a szülei: "Most fejezd be a hisztit! Mások is vannak itt, zavarsz másokat!" sír tovább a gyerek az anyja megfogja a vállánál fogja, és "Na most fejezd be!!!" Erre a gyerek megijed és még jobban sír... :S


Most komolyan, minden szülő ilyen? Sajnálom szegény gyerekeket mikor ezt látom.

Anyám azt mondta én is csináltam ilyen jeleneteket, és Ő is mérges volt rám.

Mondtam neki, hogy de bakker szegény gyerekkel nem kéne ilyeneket csinálniuk...

Erre azt mondta, "Haha! Na majd meglátod, hogy ha lefogy a türelmed, akkor te is ezt fogod csinálni, mert 100x szólsz a gyerekre, de folytatja..."


Komolyan ez megy mindenhol?

Ez szörnyű, én inkább nem akarok így gyereket, hogy ordibálnom kell vele... :S



2013. jún. 1. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
97%

Majd megtudod, ha lesz gyereked...


Én is így gondolkoztam, mint te, aztán megszületett a lányom.

Hiába az elhatározás, az ember türelme véges, a gyerekek pedig imádják tesztelni, hol is van ez a határ.

Ne hidd, hogy a szülők, akiket látsz napi 24 órában így beszélnek a gyerekkel, de bizony néha elszakad a cérna.

2013. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el hogy nem lehet mindig kötélidegekkel bírni! Velem is előfordulnak a fent említett esetek és bevallom ha másokat látok ilyen szituban mindig elszégyellem magam, hogy te jó ég én is ilyen vagyok?! Imádom a gyerekeimet, de kizártnak tartom, hogy létezik olyan szülő akinek sosem fogy el a türelme...
2013. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
83%
Nincs gyereked. Akkor miről is beszélünk?
2013. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem nincs gyerekem, még csak 21 vagyok, "


Na látod..ezért nem érted!!!

2013. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:

Ahh, szóval mindenki egy idegroncs lesz egy gyerektől? Ha 5 percre is, de 5 percre is...

Szép!

Elhiszem, hogy jót akarnak a gyereknek, meg a gyerekek nem értik meg hogy nem szabad kimenni egy autó elé, de miért kell ordítani a gyerekkel, mikor ott van az anyjától fél méterre?

2013. jún. 1. 11:30
 6/68 anonim ***** válasza:
92%

Ne sajnáld. Ha lesz gyereked majd megtudod. Mikor minden türelmed előveszed, mert imádod a gyerekedet, szépen beszélsz neki és nem és nem. Az ember egy idő után bekattan, elvész a türelem.

Amíg meg nem tanulja, hogy csak az ő érdeke, addig nem lesz másképp.

2013. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
95%
hát igen majd megtudod ha lesz neked is. ilyenkor a szülő nem azért cselekszik így mert nem szereti a gyereket. ha mindig az lenne amit a gyerek szeretne szerinted milyen felnőtté válnának? olyanokká akik nem tudják 1. az indulataikat kezelni mert sosem érte őket csalódás mert pl nem kapott meg valamit. 2. azt hinné neki mindent szabad mert sosem szóltak rá hogy ne szaladjon ki a kocsi elé. Hidd el bár rémisztő kívülállóként látni, jól cselekedtek azok a szülők akiket láttál. nyilván 2-3-4-5 év körüli gyerekeket láttál. pont ez az időszak a dackorszak ami a legnyugodtabb és legjobb szülőt is próbára teszi.
2013. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
64%
21 éves létedre nagyon gyerek eszed van.
2013. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
31%
És most mindenki megsértődött ezen, ezért leszólnak kérdező.
2013. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

"És most mindenki megsértődött ezen, ezért leszólnak kérdező."

Megsértődtek, mert Ők is így ordítanak a gyerekükkel?

2013. jún. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!