Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen gyermekbalesetek...

Milyen gyermekbalesetek történtek a családotokban?

Figyelt kérdés

Volt-e a családotokban olyan baleset, vagy "majdnem baleset" ami egy másik családtag miatt történt? És hogyan?

Figyelmetlenség, szándékosság, véletlenek összjátéka, stb.



2013. jún. 8. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm egyik lánya 6 a másik 3 éves volt.

Rábízta a nagyra a kicsit,amíg kiszaladt a postáshoz.

Közbe a kicsi valahogy felmászott a szekrényre ami felborult,azzal még nem is lett volna gond,de rázuhant a tv.

Sajnos a kislány meghalt... :(

2013. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ooo, volt itt tobb is. A nagyobbik noverem utalta a kicsi mozgekonysagat. Amikor a pici a labat beakasztva logott a porolon, megkerte, hogy elobb ne a labat, hanem a kezet tegye le. Igy esett fejre a betonra, 4 evesen. Szerencsere nagy baj nem lett, csak picit verzett neki. Aztan azt mondta neki a nagy, hogy a vonatnal akkor szabad atmenni, ha piros. A kicsi persze elhitte es el is indult, a vonat meg jott. Eppen hogy megfogta oket a nagymamam.

A nagyim tesoja ugy halt meg 3 evesen, hogy megszurta magat gereblyevel, a sebebe belement a fold, kapott egy gangrenozus gyulladast, ami elvitte.

Velem csecsemokent jatszottak "hintazik a kisbabat" a tesoim es veletlen beledobtak a forro furdovizbe. Anya gyorsan kikapott, szoval nekem se lett bajom.

2013. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első! Nagyon nagyon sajnálom, ez borzasztó.

Második: Igen,ilyenekre mondta egy három gyerekes ismerősöm, hogy szinte kész csoda, hogy a gyerekek túlélik a saját gyerekkorukat.

2013. jún. 8. 16:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat.
2013. jún. 8. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem az orrom tört el 4 évesen, visszacsapott a hinta.
2013. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám kocsit mosott, a lánya segített neki 2,5 évesen. Mikor nem figyelt az apja, bele ivott az autó mosó Samponba, vitték a kórházba, ahol gyomor mosást kapott.


Férjem Húga bele kapaszkodott a Sütő ajtóban 1 evesen, mikor kinyílt megijedt, elengedte, a tűzhely fedele lecsapódott, ami a 20 liter forró levest a gyerekre borította. A kislány szét égett, a nyaka, melle, karja, lába. Túlélte,de nagyon csúnya, pedig nagyo sokszor műtötték.

2013. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Anyumék kerítést festettek egy barátjuknál, engem is vittek persze, a barátjuk fiával játszottam, olyan 8-9 éves lehettem. Aztán valahogy elestem, picit fájt a sípcsontom, rászorítottam a kezem, és mikor elvettem, tiszta vér volt. Ráestem egy vaslemezre, felnyílt szépen a lábam, elkezdtem sírni az ijedtségtől, anyáék észrevették, rohantunk a kórházba. Összevarrták, nem volt semmi komoly.


Aztán... Ahol régen laktunk, volt a faluban egy focipálya, gyönyörűen gondozták, és volt egy ilyen nagy henger amivel néha átmentek a gyepen. Apa mesélte, hogy a gondnok unokája egyszer felült a henger tetejére. A papája nem vette észre, elindult elkezdte vontatni a hengert, a kisfiú meg beesett elé.... A gyerek meghalt...


Szerencsére a családban nem történtek nagy balesetek, "csak" sebek amiket össze kellett varrni (nagynénémnek a szög állt a lábába, anyukám a kezét szabdalta szét egy törött kólás üveggel kiskorában)

2013. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk egy utcabeli férfit ejtett a fejére a keresztanyja kis csecsemőként. Sajnos maradandó károsodása lett, nem képes teljesen az önálló életre, pedig már ötven éves elmúlt. Most meghalt az anyukája, és az egyetlen élő rokona a felelős, a keresztanya, aki viszont nem gondoskodik róla, hanem bedugta egy otthonba.
2013. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én annak idején (30 éve) két éves koromban az ajtófélfának szaladtam neki (szaladtam a szobába, túl nagy lendülettel vettem be a kanyart, a zokniban elcsúsztam...), szétnyílt a homlokomon a bőr, összekapcsozták.

A 8 hónapos kisfiam múlt héten esett ki az etetőszékből a kőre (be volt kötve, de kimászott), Neki szerencsére nem esett baja (rtg is volt.)

2013. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

amikor olyan 6 éves lehettem egy lefele csapódó ajtó kalantyúját kinyitottam 2cm múlt a bal szemem világa...még mindig picit meglátszik :)

15/f

2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!